El hoyo en la cerca

Prestižní katolická škola pro chlapce každoročně posílá své dospívající studenty, „syny mexické elity“, do integračního tábora za městem. Tam chlapci pod bedlivým dohledem učitelů a kněží pracují na svém fyzickém a mravním rozvoji. První den studenti najdou díru v plotě, který chrání areál tábora. Znamená to, že na jejich území vnikl vetřelec? Mezi studenty začnou kolovat příběhy o vesnici sousedící s táborem, kde žijí násilníci obchodující s orgány. Jejich úzkost tak zesílí. Jak mladí podléhají kolektivní náboženské indoktrinaci? Jak snadno vzniká masová hysterie? (LIVINGDEAD)

dzira

Jak si dospělí křesťanští náboženští fanatici a úchylové pohrávají s city dětí, jak jimi manipulují, jak některé z nich dokonce obětují, aby se jiní "setkali s Bohem". To vše za branou soukromé školy kdesi v mexických horách....  Vynikající a hodně zneklidňující film. ()

LIVINGDEAD odpad!

Cekal jsem tábor šikany, tábor fanatiků a dočkal jsem se 100 minut totální NUDY o hloupých děckách.            OBSAH: Prestižní katolická škola pro chlapce každoročně posílá své dospívající studenty, „syny mexické elity“, do integračního tábora za městem. Tam chlapci pod bedlivým dohledem učitelů a kněží pracují na svém fyzickém a mravním rozvoji. První den studenti najdou díru v plotě, který chrání areál tábora. Znamená to, že na jejich území vnikl vetřelec? Mezi studenty začnou kolovat příběhy o vesnici sousedící s táborem, kde žijí násilníci obchodující s orgány. Jejich úzkost tak zesílí. Jak mladí podléhají kolektivní náboženské indoktrinaci? Jak snadno vzniká masová hysterie? ()