Být Jamesem Bondem

• Veľká Británia Being James Bond: The Daniel Craig Story (viac)
Veľká Británia / USA, 2021, 46 min

Daniel Craig v tomto dokumentu, v němž hovoří s producenty agenta 007 Michaelem G. Wilsonem a Barbarou Broccoliovou, otevřeně vypráví o svém patnáctiletém dobrodružství v roli Jamese Bonda a dělí se o své osobní vzpomínky. Film je obohacen o dosud neviděné archivní záběry z kasovního trháku Casino Royale a nadcházejícího 25. snímku Není čas zemřít. (HBO GO)

3DD!3

Patřil jsem k těm co Craigovi před Casinem nevěřili díky neopodstatněné mediální nenávisti a vzal si z toho ponaučení. Nevěřit jim a ověřovat si všechno sám. Sice jde spíše o krátké shrnutí pěti posledních bondovek, ale i tak plný zajímavých postřehů a záběrů z natáčení. Pěkná jsou i vysvětlení proč se některé díly nepovedly. Rozloučení Craiga se štábem je doják. ()

TheSpearCZ

Krásná pocta Danielu Craigovi, který si tuhle ódu bezpochyby zaslouží. Celých 46 minut uteče jako voda, začátek, kdy ještě před samotným vydáním Casino Royale Craiga naprosto všichni odsuzovali je, jak rád říkám, ze života. Poté se nám naskytne náhled do všech jeho pěti bondovek, včetně behind the scenes a poté přichází emocionální konec, který nemůže nechat nikoho chladným. Jak já jsem rád za tenhle dokumentík. Lepší 4* ()

Enšpígl

Ze začátku to bylo vypadalo jako film o 007 filmech s Daniel Craigem, ale ke konci to nádherně emotivně gradovalo až i mě přepad smutek, že Dan s 007 skončil. Vůbec jsem netušil, že Spectre natáčel se zlomenou nohou, to teda velký respekt. Slzy jsem na konci dokumentu taky nečekal, ale chápu to, musela to být hodně intezivní etapa života ve všech směrech. ()

Arsenal83

Veľmi pekný medailónik herca, ktorý možno nebol najlepším Jamesom Bondom, ale určite bol jedným z najlepších. Hlavne tie filmy stáli fakt za to. A vlastne ide o posledného pravého James Bonda, veď to už idú maximálne sprzniť a knihu môžu rovno spáliť, keďže ďalším agentom 007 má byť žena černoška - Lashana Lynch ()

Motinski

Príjemná, pomerne krátka a jednoduchá oddychová záležitosť o tom ako podceňovaný Daniel Craig spravil z frajerskej, charizmatickej postavy Bonda niečo viac. Postavu ktorá mala oproti predchodcom hĺbku. Dokument je spravený prehľadne, vyžaruje z neho pokora a úcta k hlavnemu predstaviteľovi a je to vlastne bodka za jednou etapou. Pre tých čo sa im séria páči pôjde o niečo prekvapivo silné aj emotívne. ()