Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) sa stane svedkom brutálneho zločinu, ktorý ho psychicky zrazí až na dno. Z Malloya sa stáva alkoholik. Aby sa zotavil, podstúpi liečbu na rehabilitačnej klinike pre policajtov. Miesto, ktoré mu má byť útočiskom, sa ale čoskoro premení na desivé väzenie. Keď snehová búrka odreže kliniku od okolitého sveta, zomrie tu za podivných okolností niekoľko pacientov. Je zrejmé, že vo vnútri je vrah a že sa teraz ktokoľvek môže stať budúcou obeťou. (TV Markíza)

Shakers

Pár krát som to už videl a musím povedať, že nieje to zlé. Príbeh je celkom dobrý, nechýba mu atmosféra a ani napätie, taktiež aj Sylvester a ostatný herci hrajú dobre, no najväčší problém je asi strih celého filmu, pretože niektoré scény tu trošku nedávajú zmysel. Inak nenudil som sa, slušný thriller s fajn prostredím. 75% - 4* ()

sud

Sylvester Stallone má sice už svá nejlepší herecká léta za sebou, ale tohle se docela povedlo. Drsnější béčková kriminálka s kvalitní akcí a dobrou závěrečnou temnou půlhodinou. Není to sice žádné veledílo, ale jako napínavá podívaná s atraktivním prostředím, charismatickým odpudivým záporákem a slušným Slyem je to více než uspokojivé. ()

Renton

Scénář: Ron L. Brinkerhoff .. Snímku se z úvodu daří, byť průměrnou formou, bavit. Kriminální linka plná krutých vražd sice nepřináší nic nového, spíše až kopíruje jiné, zdařilejší thrillery (Se7en je velký vzor), ale nenudí. Vše jaksitaksi funguje - tedy alespoň do doby, než se Stallone psychicky zlomí a odjede na nucené léčení. Pak se celek zhroutí do velmi slabého a omšelého psychologického dramatu s tajemným vrahem v uzavřené skupině, který zabíjí v zájmu vyšších mocí a tím napíná nervy hlavní postavy na maximum... mno, je to provar! 30%. ()

Lima

D-Tox by se dal rozdělit na tři části. Na začátku vidíme klasickou kriminálku-honba za vrahem. Potom následuje existencionální drama, kde se Sly neúspěšně snaží ze sebe vyždímat nějaké hlubší emoce a poté přichází vyvražďovačka ve stísněném prostoru, ze kterého není úniku, na téma "vrah je mezi náma a hádejte, kdo přežije." D-Tox, natočený ve widescreen formátu, měl být původně nasazen do kin, ale nakonec po katastrofálních zkušebních projekcích zůstalo jen u VHS. Vinou děravého, omšelého scenáře a vizuálu laciného béčka se chce říci: "Není divu." ()

Aknah

Celkem slušná a napínavá podívaná se Stallonem(čekala sem, že to bude horší), kterýmu tu roli policajta prostě věříte. Bylo to chvílema celkem drsný a docela dlouho mi trvalo než sem odhadla kdo je tim zabijákem a to mě baví... Někdy to bylo fakt nechutný, taky z toho příběhu mohli vyždímat trochu víc. Ale jedno vim jistě, příště budu Stallonovi zase držet palce! :) ()

• Film sa mal pôvodne volať Eye See You, neskôr bol však premenovaný na D-TOX, čo je skratka pre detoxikačné zariadenie. (Paldiny)
  • Film byl dotočen již v roce 1999. (Chatterer)