Dana pronásledují vzpomínky na rodinnou tragédii. Když začne restaurovat videozáznamy pro tajemnou firmu, s hrůzou zjistí, že ho s jejich zmizelým autorem něco spojuje. (Netflix)

Ukážka z filmu 1

Martrix

Velmi rozvláčné, ale tvůrci naházeli divákovi dost drobků, aby vzbudili zájem. Jako vždy u mysteriozních, nebo hororových kousků, i tady se velmi vyplatí nic moc si o filmu nečist, ideálně mít jen skouknutý trailer. Melody a kupodivu i Mamouda jsou v pohodě, kamera velmi dobře, atmosféra tam je...takže zatím dobrý. ()

Solverino

Wow, docela dost dobrý! Hustá atmosféra, že by se dala skoro krájet a naprosto pecková (disturbing) hudba. V hlavní roli velmi sympatický chlapík Mr. Athie - pro mě velké překvapení se super dobrým hlasem. Hodně doporučuju, samozřejmě v originálním znění a s titulkama. Taky Mrs. Shibabi mě hodně uhranula, naprosto okouzlující úsměv a velmi sympatický projev (i hlasový). Zatím velké překvapení. Pozitivní. ()

Najt

Tak úvod byl masakrální. Dlouho jsem u seriálu nezažil u prvního dílu takový rozjezd. Atmosféra houstne jak bramborová kaše v lednici. Prvních 10 minut šlo o jakési zasvěcení do světa archiváře a poté se souvislosti zacaly sunout kupředu. Už samotné místo práce v odlehlé budově uprostřed lesa působí dost nevrle. Archivář se zabydlí a začne pracovat po zrestaurování první nahrávky se seznamujeme se studentkou Melody, která odjela do dosti zvláštní budovy zjistit její příběh. Po chvíli se ale začnou dít zvláštní věci. A to nejen v nahrávkách ale i v odlehlém sídle. ()

pornogrind

Čekal jsem, že mě tenhle opěvovanej seriál chytne  hned od prvních minut. Leč nestalo se tak. Naopak bych řekl, že má hodně vlažnej a pomalej rozjezd. Sice je tady pár slibnejch náznaků ale jinak toho první díl(za mě) moc nenabídne. Až úplnej konec pvrního dílu ve mě vyvolal zvědavost co bude dál. Takže doufám, že s druhým dílem se tenhle seroš rozjede. Zatím z toho moc pozitivní pocity nemám. ()

Anderton

Atmosféra sa vskutku vydarila, prelínanie medzi dvoma dejovými a časovými líniami má svoje napätie. Bolo múdrym rozhodnutím, že nesledujeme len záznam z pásiek, ale do ich deja aj plynule prechádzame. Muž zavretý v opustenom komplexe, kde bude reštaurovať videokazety a pritom sa báť, na čo sa to vlastne pozerá, znie ako nie veľmi príjemne strávený čas osamote. Pre diváka to ale znie ako zdroj neustáleho prísunu strachu. Vyčítať pilotu by sa dala určite rozťahanosť, pomalé tempo ale dopĺňa skvelá hudba. ()