Po vzbure vo väzení dôjde k násiliu. Mike a Bunny diskutujú o chýbajúcom vedení mesta. (SkyShowtime)

LachtanShows

Je trochu potřeba starostovi i v druhé řadě nadržovat, už jen proto, že tahle epka vyšla na moje loňské narozky. Zatím to nijak oproti epesnímu finále první řady neubralo na intenzitě, tak snad to moc nespadne. ()

muti

Pre mňa bola najzaujímavejšia linka s bacharom,. ktorý dostáva pozitívny psychologický posudok a vracia sa dnu. Vie ako to chodí, pozná systém a vie že po jednom štampli môže ísť All in a nikto ani nemrkne. No jo, Milo je asi out, nemáme žiadne zálohy na cloude ani nič. Tieto seriály sa oveľa ľahšie točia za starých čias, lebo teraz by vytiahli backup a mali by to eins zwei ()

Necrotongue

Byl jsem převelice zvědav, zda zvládnou tvůrci seriálu důstojně a hlavně věrohodně navázat na kvalitní první sezónu potom, co v jejím finále spustili takový mayhem. Teď už vím, že to zvládli na výbornou, aniž by sahali k nějakým nelogičnostem, pro které by jim jejich fanynka číslo jedna musela poupravit kotníky. Byl jsem fakt příjemně překvapen..., no, překvapen asi není tím správným výrazem, byl jsem prostě potěšen způsobem, jak tvůrci plynule a bez zaškobrtnutí navázali na předchozí děj (ať už vrcholil sebeextrémněji), nadchla mě známá syrově- temně- depresivní atmosféra, kterou je příběh přímo nasáklý, a i když musím objektivně uznat, že první díl druhé série nebyl zrovna z nejakčnějších, bylo v něm řečeno to, co muselo být řečeno, shrnul následky předchozího dění, ať už byly sebenepříjemnější, a vytknul bych snad jen ten stále otevřenější příklon k protipolicejním náladám. Takhle; já vím že policejní složky ve Státech nemají dostatečný výcvik k tomu, aby jejich členové běžně dokázali nevyhrocovat napětí, a že tam příjezd policejní hlídky ještě nemusí znamenat, že je člověk v bezpečí (a v tomto seriálu to platí alespoň pětinásobně, protože tady prostě není kladná postava), ale na druhou stranu si uvědomuji, že kdyby u nás začaly řádit gangy takovým způsobem jako u hvězdopruhých zámořníků, asi by nás sežrali zaživa, protože naši policisté mají na jednu pravomoc deset omezení. Čímž rozhodně nechci tvrdit, že je lepší způsobit zájmové osobě třicet průstřelů před položením první (a v takové chvíli už i zbytečné) otázky. / Poučení: Udržovat v rovnováze šikmou plochu, to už je úkol pro Sisyfa. 5*- ()

warrenur

Velmi slusne pokracovanie tam, kde brutalnym vazenskym masakrom skoncila predosla seria. A ano, ako sme vsetci vedeli ustrednou temou bude osoba Milo-a, genialneho zlocinca. Okrem toho vo vazeni absentuju leadri a i zlocinci mimo murov vaznice zuria, pre nefungujuci "obchod". Skoda, ze klise-linia s hrdzavou Iris nadalej trva. Prite mi to take lacne. 70% ()