Všetci od Mika niečo chcú, no ten im pripomenie, kto je šéfom. (SkyShowtime)

castor

Ostří kluci jsou ještě ostřejší, Dianne Wiest nadále neúnavně přednáší dějiny pro vězeňkyně a Mike se dál snaží vycházet se všemi stranami. Ale nehodlá dovolit, aby s ním někdo vytíral podlahu. Příběhově mi to pořád připomíná Sheridanův Yellowstone v pozdějších sériích – tj. velká ramena, velká očekávání, ale nakonec vždy tak nějak spadneme na zem. Ano, Taylor Sheridan tu a tam nabídne chlapskou akci v neprofláknutém koutě Ameriky, který mnohdy připomíná tíživou noční můru, ale příběhově je to pořád takové nijaké přešlapování na místě. Výraznější dějový oblouk by mohla představovat postava mladé prostitutky Iris. ()

warrenur

"Why?!" "Because, you asked for MORE..." Pobavila ma konverzacka a postoj SIGMY voci sebavedomej rysavej slapke, Iris (krehka rysavka Emma Laird) . :) Bullshit...good name for a stupid aggressive dog. Zaverecna opakovana veta vypovedala pomerne intenzivne o miere kriminality v centre diania. Zabavna epizodka. 65% ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda byla plná požadavků a rozčarování a mně se líbila. Pravda, mnoho důvodů k radostnému úsměvu jsem v jejím ději nenašel, ale myslím, že právě proto jsem byl tak spokojený. Jsem rád, že jsem hned v průběhu pilotního dílu pochopil, že si nebudu mít koho oblíbit; s postupujícím dějem je stále evidentnější, že šlo o správný instinkt. Některé epizody první sezóny jasně vykreslují, proč Američané (tedy jejich valná většina) tak zaostávají v oblasti zeměpisu a dějin. Když je učí, že prvními otroky byli černoši a prvními otrokáři Portugalci, těžko se můžu něčemu divit. Teď jsem se navíc dozvěděl i to, že se Spojené státy staly největší říší, jakou kdy svět znal, a proti své vůli jsem si zanotoval God Save the King. Takže vlastně ano, čtvrtý díl měl svůj moment, který mě pobavil tak, až jsem si málem poprskal náprsenku. / Poučení: S jídlem roste chuť. A tělesná hmotnost. ()