Po tragickej nehode so smrteľnými následkami sa rozbehne intenzívne pátranie. (SkyShowtime)

Necrotongue

Třetí epizodě jsem přihodil i pátou pěticípou, protože mě tvůrci dostali do velmi podivného vnitřního rozpoložení. To byl úplný souboj vnitřních pocitů, protože jsem si naprosto dokonale uvědomoval, že to, co sleduji, je velmi, velmi špatné, ale já s tím přesto jaksi souhlasím. Rozumný člověk si může opravdu jen těžko přát, aby policie suplovala soudní systém, protože by pak jeden nevěděl, jestli se má bát víc zločinců nebo strážců zákona, a pak je tady zasraný zmrd, který už právním systémem prošel, aniž by z toho pro sebe vyvodil jakýkoliv důsledek, a já jsem mu věru nepřál nic hezkého. No, byla to směs protichůdných pocitů, a pokud mě někdo dokáže takhle vnitřně rozhádat, tak si pátý kousek zaslouží. / Poučení: Postav se svým démonům. ()

castor

Mrtvý brácha Mitch byl v téhle branži dobrej, protože to nikdy nebral osobně. Jeho nástupce Mike je pojítkem ztracených duší se světem, který je nechce. Jejich záchranným člunem. Aspoň to tak tvrdí. Příběhově mi to nicméně připomíná Sheridanův Yellowstone v pozdějších sériích – tj. velká ramena, velká očekávání, ale nakonec vždy tak nějak spadneme na zem. Prostě příběhově je to pořád takové nijaké přešlapování na místě. Za upálení pětiletého kluka každopádně musí přijít trest. ()