Po vražde svojej dcéry sa pastor z malého mestečka v New Jersey rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Jeho dcéra bola popravená takmer bez stopy, ale on čoskoro dostane možnosť postaviť sa vrahovi tvárou v tvár. (Marceloo)

Marceloo

Po vražde svojej dcéry sa pastor z malého mestečka v New Jersey rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Jeho dcéra bola popravená takmer bez stopy, ale on čoskoro dostane možnosť postaviť sa vrahovi tvárou v tvár. - Prvá polovica je čo sa týka motivácie charakterov a sympatií k postavám úplná špička. Dokonca až taká, že som si v polovici musel pozrieť IMDb, že či vôbec pozerám správny film. Prekvapilo ma tam hodnotenie 5.5, pretože u mňa to vyzeralo na plnú, aj keď o horor v tej chvíli úplne nešlo. Lenže príbehový zvrat, ktorý príde v druhej polovici, v ktorej sa objavia príšery, ktoré sú akýmsi mixom medzi kanibalmi a zombíkmi, to celé úplne zruinoval a urobil z toho nesmierne iritujúci film a prihlúpnutú generickú naháňačku s túžbou po pomste. Už dlho som nevidel takýto rozporuplný film, ale slušné tri tomu kvôli vynikajúcej prvej polovici a skvelej hudbe dvojice od Stranger Things dať musím. ()

Astaroth12

Myšlienka je celkom v pohode, lebo niečo podobne tu ukázal The Collection a tam to parádne odsypalo aj klapalo. Ale i keď je myšlienka dobrá, horšie je to s prevedením a spracovaním. Vidíme tu pastora, detektíva, ťažkého frajera v podobe napumpovaného dílera a i drogový gang. Všetko keď sa to pospájalo to vyzeralo na solídne akčnú a nadupanú záležitosť. A do polky filmu sa to javilo svižne. Lenže potom prišla na scénu chatka s mutantami a bolo po srande. Lebo práve tam to bolo hrozne všedné, chaotické a nezaujímavé. Niektoré masky celkom v pohode, ale ine totálne odfláknute. A do tých 97 minút chcel režisér natlačiť všetko čo ho napadlo a to určite nemal. Z tohto sa dali v poho spraviť aj tri filmy. Jeden by bol o otcovi, ktorý sa chce pomstiť. Druhy o človeku, ktorý si svojpomocne vyrába zrúdičky. A tretí by bol o gangu, ktorý hľadá svojho člena. Takto to bol len zbytočný zmätok. Soundtrack bol vynikajúci, a do filmu sa hodila každá zo zvolených piesni.  Silne 3*. ()

J*A*S*M

Laciná krávovina. Hlavní postavou je pastor, jakože aby to vypadalo, že ten film má i nějaké hlubší téma. V cameo roličkách se tu mihne řada známých rockových hudebníků, jakože aby ten film alespoň někoho zajímal a měl zpočátku na databázích od fandů vyhoněné hodnocení na přijatelné hodnoty. Nakousne to řadu motivů, ale ve výsledku to o ničem není. Pokud v tom něco funguje, tak těch asi dvacet minut krvavého mayhemu v poslední třetině, kdy si snímek přestane hrát na něco, čím není, a začne vršit jeden krvavý výjev na druhý. V ten moment jsem lehce ožil, ve výsledku je to ale jen zapomenutelné béčko. ()

Morholt

Pastorova dcerka se stane obětí vraždy a smutkem šílený otec se chce pomstít. Anebo taky ne. Pořád váhá, protože pomsta poněkud komplikuje cestu k Bohu. Pomalu hodnu se nic moc neděje a pokud bych si měl z prvních dvou třetin filmu něco pamatovat, tak je to hlavní hrdina, který mi pekelně lezl na nervy. Ovšem poslední třicetiminutovka začíná poměrně překvapivým zvratem, který spustil krásnou brakovou krvavou lázeň, která film zachránila. Ale samozřejmě dalo se s tím pracovat mnohem lépe. 60% ()

CruelMorbid

Pastor je absolutně nesympatický blbeček. Celou dobu jsem fandila všem ostatním, aby ho konečně někdo sundal a já se na něj už nemusela dál dívat... Motiv otce mstící smrt své dcery není nic nového, a ani v tomto filmu nic nového neobjevíte, jediné plus je přístup policajta a jeho soukromé peklo... Za to dávám ty dvě hvězdy. ()

• Film mal svoju svetovú premiéru 30. augusta 2021 na filmovom festivale FrightFest v Londýne s obmedzenou kapacitou kvôli pandemickým opatreniam. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal vo Vinelande (New Jersey, USA) a Hendersone (Nevada, USA). (Arsenal83)