Někoho takového jako je Patrick Smash jste ještě nepotkali! Tento jedenáctiletý školák má podle lékařů velmi ojedinělou a tak trochu trapnou diagnózu - chronické větry. Jeho jediný kamarád a geniální vynálezce Alan naštěstí nemá čich a snaží se Patrikovi udělat různými vymoženostmi život snesitelnějším. Když se však o chlapci dozví v NASA, bez váhání ho přijmou do nového vesmírného programu! (oficiálny text distribútora)

soukyd33

Poznámka: Tento film je doslova na prd! 🤔 První scéna je porod jak ho neznáte. Pak už je jasné, kam film směřuje. Je to něco nového, co tu ještě nebylo. 😁 Vážně nechápu důvod, proč tohle vytvořili. 🤔 Výkony zde nejsou žádné, kromě těch v břiše. Film je o ničem. Nemá co nabídnout. To je vskutku hrozná blbost. Nejhorší je, že i to prdění vám po chvíli poleze na nervy. Poznámka: Ta soutěž je unikátní ptákovina. Poznámka: Přemýšlím, zda to je vůbec pro děti. 🤔 Pro dospělé to není! Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

Pecival

Mě je líto tomu dát odpad, je to samozřejmě strašný peklo, občas mě z toho bylo skoro fyzicky špatně a za tvůrce se styděl, ale protože jsem vysál nějaký to pivko a dobrá společnost, chvíly jsem se trochu smál (ikdyž to byl smích trochu ze zoufalství). Přesto jsem viděl už větší hrůzy, které nebyly prostě tak dementní, ale jenom neskutečně nudné, což je pro mě ten pravý odpad. Co tam ale děla např. Stephen Fry nebo Paul Giamatti je záhada. ()

Nolanofil odpad!

Mňa by naozaj zaujímalo, ako to producent predkladal štúdiu a dôvod prečo by to malo v kinách uspieť. Zdravím, mám scenár s chlapcom, ktorý neuveriteľne prdí a NASA ho za to pošle do vesmíru, potrebujem na to iba jednu detskú hviezdu a 7 miliónov. A viete čo? oni mu tú detskú hviezdu dali a aj tých 7 miliónov. To je Amerika pánové! ()

-soch-

Absolútna sprostosť od režiséra Garfielda, akurát, že ten vtedy ešte neexistoval - mám, ale pocit, že práve Garfield, by si tento film pozrel veľmi rád. Doplňujem: Jednu z hlavných úloh si zahral aj filmový RON z Harryho Pottera. V slovenskom znení: TOMÁŠ HALLON, FRENCIEN BAUER a medzi ďalšími i vynikajúci hlasy tvrdších filmov JURAJ BEDNARIČ a JÁN MORÁVEK. Réžia slovenských dialógov: PAVEL GEJDOŠ ()

Janega odpad!

Túto filmovú bizardnosť nemôžem brať ani ako komédiu či paródiu alebo recesiu. A keby som aj silou-mocou chcel dať aspoň 1 hviezdu za akože komédiu, kde chcú originálne v praxi využiť prdy, tak celé to podkopáva až do pekla scéna, kde chcú popraviť dieťa brutálnym spôsobom. Nerozumiem čo za chorú myseľ to napadlo tam dať tú scénu. ()

• Každé auto u domu Patrika je zelený Mini Minor. (ČSFD)
  • Film se natáčel v Londýně ve Velké Británii a v Albany v New Yorku v USA. (rafix)