Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

DonBraso

Začíná to dobře a dopadá špatně.Aspoň pro diváka. Trochu té kriminální noty, která postupem uvadne do závěrečného finále, která nedokáže překvapit,jen zatluče klínec do rakve.Napětí je někde na dovolený a začínají typické faily,kdy si tlučete na čelo.Uzel hodný do sbírky jsem to blbec, proč bych zavírala dveře, když stačí utéct, policajt co to vyšetřoval jel na dovolenou nebo kam..Jako trochu zákeřný manžel byl fajn,na tom se stavělo hodně,jeho manželka už herecky nebylo bůhví co, pořád nějak ve standartu daného žánru, který se v honosné vile postupně vytratil.50% ()

korbitch22

Thrillerová jednohubka na ostřílené téma se zápletkou prostou a předvídatelnou, jako je bulharská striptérka. Není to nic, co byste neviděli jinde 100x a lépe, ale i hůře. Líbil by se mi spíš prequel a to především co se dělo těch 12 let předtím v Bostonu. Nadávat na to, že si psycholožka nevšimne za 12 let ničeho by možná mělo význam, kdyby už několikrát v historii neukrývali sociopati dokonale svůj druhý život před svými nejbližšími. Jak ve filmech, tak ve skutečnosti. Freida je pořád hezká, dům taky a za třetí hvězdičku stojí naprosto, ale naprosto vymazlený soundtrack. Ten hudební podkres když manželka vylézá z auta potom co viděla záznam na kameře je naprosto boží. Obyčejný film na obyčejný večer. Pohoda v průměru. 50%. ()

iXtr3m3

Ok, nedostali sme žiaden zázrak, odhalenie hlavného záporáka trvalo v podstate asi tak prvých pár minút, ale... ALE na to, že to bolo od Netflixu, tak jednak slušná kvalita spracovania, to je už ich štandard, bohuvďaka aspoň zaň a druhé veľké ALE, nedostali sme žiadne LGBT, etnické a iné stupidity. Škoda len toho, že to bolo celé o náznakoch, taký "vyvražďováčik" na pozadí samozrejme by tomu sedel viac. ()

Anderton

Logan Marshall-Green toľko počúval, že vyzerá ako Tom Hardy, až sa rozhodol, že vo Vpáde bude vyzerať ako Matthew McConaughey. Freida je sympatickejšia ako si ju pamätám z posledných filmov, ale jej postava pôsobí až príliš submisívne. Thriller ako vystrihnutý z osemdesiatok, prípadne ešte deväťdesiatok, takže ak máte chuť na scenáristické retro v modernom vizuále a nebudete si tu čítať komentáre, ktoré hneď všetko vyzradia, tak vás čaká aspoň priemerný zážitok. Myšlienka, čo (nie) sme komu skutočne dlžní za dlhodobú pomoc, by sa hodila aj do nejakého artu, od Netflixu je samozrejme podaná veľmi jednoducho. ()

mzss1

[53%] Takový standartní nízkorozpočtový film na klasické téma. Milionkrát ohrané, ale v rámci jednohubky mě to i vcelku zabavilo. Jen je to zde strašně moc předvídatelné, i včetně závěru, který není nejhorší (pointu to má), ale i ta naivita hlavní hrdinky zde byla jak pěst na oko. Manžel té ženy mi trochu připomínal Pitta, ale třeba se to zdálo jen mě. ;) Každopádně to nebyl úplně marný film. Mou pozornost si to udrželo naštěstí až do konce, ale jednou bohatě stačilo ... ()

• Film byl natočen v Albuquerque v Novém Mexiku. (SONY_)