Zášť

• Turecko Kin

Šéf policie, kterého čeká povýšení, se zaplete do tragického incidentu a odhalí plánovanou pomstu namířenou proti jeho kolegům. (Netflix)

petikacka

Tak tohle byla hooodně velká slabota. Turecká krimitelenovela, která je naprosto předvídatelná od samého začátku a pak jede samospádem na nelogický volnoběh až do konce. No pro mě to bylo příliš stupidní...Za mě 25% ()

klukluka

Špatně se to hodnotí. Sejmout to bez milosti odpadem!, nebo to ocenit za ty nezpochybnitelné formální kvality, jakou je například ta výborná kamera? Volím druhou variantu a dávám tomu jednu hvězdu z milosti. Jinak je to ale strašlivej, strašlivej sajrajt. Sajrajt promine. ()

Arsenal83

Prvá polhodinka celkom dobrá, ale zaujímavý príbeh sa následne úplne rozpadne v chýbajúcom napätí a atmosfére, kde je odhalenie vopred jasné a divák lusknutím prsta odhalí, kto s čím a prečo súvisí. ()

Malarkey

Vzhledem k tomu, že jsem pár tureckých kriminálek už viděl, mě tento film vlastně ničím nepřekvapil. Není to tak blbé, jak tu někdo píše. Je to hodně osobité, ale to je celá turecká kinematografie a je třeba to umět přijmout. Naopak musím říct, že Zášť byla poměrně obstojná a drsná detektivka, která sází na emoce a neotřelé turecké prostředí jdoucí k divákovi zprostředkovaně vydařenou kamerou. ()

• Film se natáčel v hlavním městě Irska v Dublinu. (SONY_)