Vaření se Soukupem

Publicistický
Česko, 2021, 45 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup

Nejlepší recepty Jaromíra Soukupa pro snadné, zdravé a chutné vaření. (TV Barrandov)

rublik05 odpad!

Slovy klasika: "Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, vole. Ale tohle jsem teda ještě neviděl." Panu řediteli asi přišlo zbytečné utrácet za Babicu se Sapíkem, řekl si, když to zvládnou oni, zvládnu to určitě i já, a tak se naplno vrhl do kuchařského řemesla. Vůbec se nestydí za svůj amatérismus, ba naopak to bere jako svou přednost, jako něco, čím se může divákovi chlubit. Co dodat, jídla jsou strašně jednoduchá, jeho výkony připomínají takového horšího Babicu. Tak jako každý Soukupův pořad, i tento působí jako vrchol amatérismu a diletantství. 0/10. ()

crackonosh

Podle mě je Soukup génius. Viděl jsem z toho jenom kousek, ale chlapec základy zná, takže ví, jak udělat klasické ragú. Co mi přijde ale úplně boží, je naprostá absence scénářů na TV Barrandov. Jaromír prostě v průběhu pořadu zjistí, že nestihne udělat lasagne, tak si je holt uděláme příště, třeba za měsíc. Frajer. Po tom jeho spektáklu s názvem Premiér, kde kameraman strká herce do záběru nebo Jaromír spílá štábu „neblbni, ještě točíme“, když mu tam ve scénce kdosi sklízí ze stolu, je tohle další perla naší nejlepší televize. Žádné scénáře, náhodné stopáže, všechno na první dobrou, ale hlavně — hlavně Jaromír Soukup v každém pořadu! ♥ ()

IvonaK

Klasické vaření jaké už v televizi proběhlo tisíckrát. Akorát Soukup nezklamal a samozřejmě musel koktat, zadrhávat se atd. Bez toho to v jeho případě nikdy nejde. ()

infernet odpad!

Už jenom čekám, kdy na TV Barrandov poběží pořad Honění se Soukupem, protože to je snad jediný odvětví, o kterym ještě nemá Jarda svůj pořad. ()

DAJAAAA odpad!

Ubožáci dělají ubohé věci.Míra Soukup se tak zadlužil,že už musí moderovat všechno sám.Za chvilku bude muset vyrazit i Musila. ()

oskiii odpad!

Ten chlap je hotový nezmar. Sapíka po dvou dílech pustil k vodě a dal se do toho sám. Marně přemýšlím co ještě nedělal. Nicméně, ve vaření je tradiční, bez vymožeností…však ho známe (jak s oblibou opakuje). Nově si tam přizval nějakého lehce retardovaného Itala a tak si i on sám začal na Itala hrát…si si si boss. Ostatně, on italsky vždycky uměl…říkal. Jinak ten Talián nepozná cibuli od chleba, ale podlézavý je neskutečně. A to Járovi dělá dobře. Lehký salátek na jeden způsob ke všemu nesmí chybět. Takže grazie šéfe, ciao ragazzi. 4.2.23. shlédnutý “nový” formát, kdy tento zoufalec dělal “italskou” žemlovku. Veka s máslem, proložená jablky. Žádná změna…tedy až na pokročilou aroganci a větší pochechtávání se vlastním “fórkům”… ()

pindruche

Měním hodnocení z odpadu na 2 hvězdy. Pochopila jsem, že je to zábavný pořad. Myslela jsem, že Jarda v klidu vaří a pořad je sestříhán. Ale ne, při krájení zelí, udýchaný a ve stresu mi vysvětlil, že se musí celé vaření vejít do 45 minut. Takže takové Hříchy pro pátera Knoxe a Columbo dohromady. Pachatele známe od začátku a můžeme si i tipnout koho otráví. ()

Interhofer

Naprostá paráda. Jaromír Soukup si pozve hosta, ale protože to je show Jaromíra Soukupa, tak host sedí před kuchyňskou linkou Jaromíra Soukupa, a kouká na to, jak Jaromír Soukup vaří jídlo Jaromíra Soukupa. Peak českých kulinářských pořadů. ()

xtraffic odpad!

Nechutná podívaná přehnaně sebevědomého narcisty (nebo bez "r" ?), který masturbuje nad sebou samým. Už i Sapík a Babica byli drazí, tak to vzal sám. K tomu ty politické kecy proti lidem, státům a věcem co nemá ten idiot rád a to vše při krájení brukví všeho druhu. Hodnocení -1 z 10! ()

Jimmy73 odpad!

Naprostý odpad, absolutně nechápu, proč to ten člověk dělá a jestli to vůbec myslí vážně. Jeho recepty jsou naprosto primitivní a samotná jejich příprava je i pro dítě otázkou 5 minut a on to dokáže svými debilními řečmi protáhnout na půl hodiny a na závěr vše ještě jednou zopakovat. Prostě otřesná show sebestředního člověka. ()

jioex13

Matláma patláma Soukupáma. Pejsek s kočičkou mají velkou konkurenci a myslím, že by mohli i trochu závidět. Úplně vidím "plešouna" jak mu padají oči z důlku a přelešťuje si uzené koleno od čela až po zátylek. Zkrátka Soukup si nedá pokoj a chrlí další tragikomediální seriál. Člověk očividně s talentem na všechno a  vtipy na téma Čak Noris jsou jen slabým odvarem. Prostě egoistických patlal, co potřebuje veřejnosti předvést svůj "neobyčejný talent" na vaření. Babica se alespoň neangažuje v jiných tématech a lépe zvládá prohazování na pánvi. ()