Zpátky v gangu

• Francúzsko Braqueurs (viac)

Šikovný zloděj Mehdi se zkušenými parťáky se snaží chránit rodinu před mocným drogovým bossem a nechá se přitom zatáhnout do brutální a smrtící války o území. (Netflix)

TheEvilTwin

Po 4. díle vypínám - je to takové nemastné, neslané, ničím nevýrazné a vlastně nemůžu naíjt důvod, proč seriál dosledovat do konce, obzvláště v momentální seriálové úrodě, kdy je daleko víc lepších věcí na koukání.  Potěší stopáž jen 6x40 minut, díky které je seriál snadno stravitelný a určitě se dá dosledovat bez újmy, hlavní hrdina je sympaťák, ale zbytek se nese ve vlnách průměru. Akce ničím nevybočuje, není nijak výrazná, záporáci v gangu jsou nudní a po slibné úvodní desetiminutovce jsem vlastně trochu zklamán. Očividně ne každá Francie dokáže být tou pravou "Francií". ()

mdf

Nebylo to až tak nudné, obě dvě série uběhli fakt rychle,akorát ta souhra děti a dospělích mě tam moc nehrála, tak uvidíme dál,zřejmě bude i 3. Série. Asi je teď trendem v seriálech,všechno natahovat,pokud je co natahovat a pak v posledním díle hrrrrr, všechno rychle vysvětlovat a dělat milion zvratů. ()

agentmiky

Leclerq a Bouajilla opět spojili své síly! Drsné francouzské detektivky můžu vždycky, za poslední roky je upřednostňuji před Hollywoodem, který se v tomto žánru docela vyčerpal! Ale tady jsem se trochu obával toho seriálového formátu, na tomto poli s tou "Francií" moc zběhlý nejsem. První díl dost navnadil, úvodní akce měla šťávu, přesně to jsem od toho očekával. Jenže jak čas plynul, tak se čím dál tím více ukazovalo, že zejména scénář nepatří mezi ty vydařenější aspekzy, v tomhle směru mě to zklamalo. Herecky OK, každý se popral se svou rolí na jedničku. Výsledný dojem vylepšila osudovost závěrečného dílu, jenž se s ničím nemazlil, to jsem si užil (kromě toho uspěchaného konce).  Ve svých představách jsem doufal v o kus lepší výsledek, pořád ale jde o koukatelnou zábavu. 5,5/10 P.S. Proč ta digitální krev? Ozvučení zbraní ušlo společně s těmi fajn automobilovými naháněčkami, ale ty CGI stříkance, to je výsměch :D ()

j.sorensen

Brutální, drsný, syrový, krutý. Vyznavači Docentů a kriminálek z různých měst, obcí a vesnic, nechť se tomuhle obloukem vyhnou, nebo jak je zde zvykem, rovnou odpadujou. Místy naivní, spojení dospělých lupičů a dospívajících dětí dost drhne, první policajti se objeví snad až ve třetině seriálu, ale množství přestřelek a hromady mrtvol to trochu vyvažuje. ()

bearmeedek

Překvapivě dobré. Příjemná délka a stopáž. První díl otevře několik zločineckých linek, které se brzy protnou. Všichni uzavírají dohody, nikdo je neplní, jediným řešením je sebrat a zabít. Nebudu vychvalovat množství vystřílené munice, ale plusem je určitě to, že seriál má spoustu míst, kde je napětí. A to i přes různé snahy není zrovna dneska trend. Zajímavé je, podle tohoto filmu v Bruselu žijí jen samí přičmoudlí darebáci. Proto se tak snaží je přerozdělovat ... ()