Polnočná križovatka

• Česko Půlnoční křižovatka (viac)

Helen Bartonová a jej manžel, poistný agent Morely spolu s Lexou a jej manželom Jeffom Schubbom sa rozhodnú, že oslávia výročie manželstva Bartonovcov plavbou na jachte. Až keď sú na šírom Karibskom mori a mieria k malému ostrovu, vzdialenému len 35 míľ od Kuby, vyjde najavo skutočný dôvod cesty. Ich plavba nie je pre zábavu, ale má svoje opodstatnenie - Jeffov otec a Morely kedysi slúžil na Kube ako vojaci a na ostrove ukryli jeden milión dolárov z kasína, ktoré získali v čase, keď sa Fidel Castro zmocnil moci na Kube. Helen je takmer slepá - má glaukóm a netuší, že Morely a Lexa majú milenecký vzťah. Výprava za ukrytým pokladom bude plná nebezpečenstiev, ktorá preverí všetkých... (oficiálny text distribútora)

Dale

Prvá polovica vyzerá celkom zaujímavo, no od chvíle, keď sa postavy začnú snažiť navzájom pozabíjať, stáva sa z toho len ďalší podpriemerný thriller odohrávajúci sa na mori. Predvídateľný a nechcene smiešny. Nechytá sa to ani na Úplné bezvetrie, dokonca ani na moju obľúbenú Plavbu. ()