Kon'in todoke ni han o ošita dake desu ga

• Japonsko 婚姻届に判を捺しただけですが (viac)
TV spot 2

TV spot 2

Jirka_Šč

Nezávisle mám stejný názor jako Zíza. Poslední epizody se tahaly, celkem jsem trpěl, ale na druhou stranu se na hlavní dvojici stále dobře dívalo a když dělali blbosti, bylo vysvětleno, že dělají blbosti. Cca 72%, slabší 4 hvězdičky. Píseň od AIMYON, která vždy zní na konci epizody, se mi pravděpodobně nikdy neoposlouchá. ()

Zíza

Není to špatné, jako oddechovka je to vlastně výborné, navíc začátek je fakt skvělý, dobře se to rozjede, ale pak to ke konci pár dílů přešlapuje na místě, aby se to završilo. Ono ani to přešlapování samo o sobě není nijak zvlášť špatné, ale už to nemá ten drajv ze začátku. Nana a Kentaró mezi sebou nemají kdovíjakou chemii, ale i tak se na ně dobře dívá, Kentaró hraje pobledlého chřesta fajnově, ale už měl lepší role – tady jak se v rámci charakteru snaží být nemastný neslaný, takový bez pořádných emocí, tak to není úplně ono, mám ho raději trochu víc emočního. Prostě taková fajn romantická komedie po japonsku s různými klišé, ne příliš otravnými postavami – nakonec je z každé fajn člověk. Lepší 3*. Přece jen je to moje guilty pleasure téma: domluvené manželství. ()

Koral17

Príbeh je jednoduchý až naivný, ale zároveň okúzľujúci, rovnako ako jeho ústredný pár. Nana Seino a Kentaró Sakaguči podali presvedčivé herecké výkony a výstižne stvárnili povahovo i charakterovo nesúrodú dvojicu. Páčilo sa mi, že si napriek týmto rozdielom boli schopní budovať vzťah na základe vzájomnej úcty a porozumenia. Predovšetkým Akiha-san ma svojou srdečnosťou a otvorenosťou chytila za srdce. Od seriálu som tak dostala presne to, čo som na začiatku očakávala. Jednu hviezdičku strhávam za niektoré nudnejšie pasáže. ()