Veselá tetka Diane je zbožňovaná potížistka, která má talent vyhýbat se strastem života dospělých. A taky slabost pro svého synovce, který neustále řeší sám sebe. (Netflix)

hansel97

To, že do animovaného seriálu naházíte sprostá slova, zvratky a drogy z něj nedělá adult animation, tohle je fakt slabé, nezapamatovatelné a postavy nijaké. ()

Víteček

Je mi to líto. Rád bych to viděl lépe. Líbí se mi obsazení, tak jsem tomu přál úspěch. Jenže ten seriál je hrozně nevtipný a většina humoru vůbec nefunguje. Celé je to založené na tom, jak je strašně punk, jiná a nekonformní, ale působí to strašně nuceně a tetka působí strašně moc jako try-hard, který jen chce být cool, ale je to spíš smutné. Jako bychom měli Bojacka považovat za cool relatable týpka místo vyhořelé alkoholické trosky uvízlé 20 let v minulosti, který je k pláči. Stejně jako Diane. Jenže tohle nezvládá ani příběh, ani vtipy. 25 %. ()

Yoshitsune odpad!

Mám rád seriály a filmy tohohle ražení, výborně vyplňuji mezeru mezi těmi važnými věcmi, ale tenhle seriál, bych řadil mezi to nejděsivější co sem viděl. A důvod ? Je teta Diane, ona je totiž ukázkový případ sociopata. Teta Diane měla dlouho ve své moci, svého manžela Kurta, který ji však opouští a nastěhuje se k ní její synovec Daniel a v tu chvíli pro Daniela začíná peklo, ze kterého se jen tak nedostane. Teta Diane s Danilem manipuje, lže mu, níčímu mu jeho osobní život, ale dělá to tak šikovně, že se jí Daniel nedokáže postavit a ještě se cítí provinile, za že na ni křičel a nebo že už chtěl od ní odejít. Daniel to nemá lehký, ve svém životě neví co s životem, pro svoji mámu to je její chlapeček, otec je neprůbojný a v práci na něho čeká otrokář, převlečený za hipíka. Nejhorší na tom, je to že Danielovi nikdo nepomůže, ať už jeho rodina, či někdo ze známých tety Diane, kteří moc dobře ví, co je zač a tak Daniel až v poslední epizodě, druhé série najde kousek odvahy a pokusí se od tety odejít a její reakce je přesně taková, jakou by jste očekávali od sociopata, který ztrací kontrolu nad někým, se kterým do teď mohl manipulovat jak chtěl. Nemluvě o tom, že tenhle seriál uráží obyvatele města Chicaga, kteří sou zde vykresleni, jako ožralové, zloději, mafiáni, lichváři a zkorumpovaní lidé, kteří zadupou do země těch pár slušných jedinců. Netuším na čem tvůrci jeli a nebo jaký účel měl tenhle seriál splnit, ale rozhodně bych to řadil, mezi to nejhorší na Netflixu a vůbec, celkově to nejhorší, co můžete vidět. Viděny obě dvě série. ()

Trevor

Ťažká bieda, solídna animácia, niekoľko dobrých hlášok a príliš veľa korektnosti. Seriál vhodný na stiahnutie do mobilu, ak teda niekto ako tak šetrí prírodu a cestuje do práce či za zábavou hromadnou dopravou a má čas na krátke epizódy. ()