He-Man a vládci vesmíru

• USA He-Man and the Masters of the Universe

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objeví legendární moc Grayskullu – a svoje poslání bránit Eternii před děsivým Skeletorem. (Netflix)

Víteček

Seriál napsaný desetiletými pro dvanáctileté. Možná, kdybych byl fanoušek Fortnite v cílovém věku, tak bych to dokázal akceptovat, ale fanouškem nejsem a je mi víc než součet obou věků, takže tohle mě zcela minulo. Ze začátku mi to přišlo vyloženě hnusné, asi tak u devátého dílu jsem si celkem zvykl, ale neznamená to, že by se mi to líbilo. Příběh a postavy jsou úplně hloupé a je tam až moc zřejmé cílové publikum. Za mě jasně vítězí adaptace od Kevina Smithe, k jejímuž pokračování se rád vrátím. Tohle už znovu vidět nepotřebuji a rozhodně už nepotřebuju nikdy slyšet úvodní song. ()

Krnac

Málo čo vzdám hneď pri druhej epizóde, seriál som chcel vidieť hlavne za to že má ísť o návezný seriál k seriálu She-ra (2018) ktorá je reálne dobre natočená, ale tu celkový príbeh aj réžia pôsobia príliš tlačene na pilu napriek tomu že svet tu vyzerá oveľa zaujímavejšie ale podľa všetkého čo som čítal je absolútne nevyužitý. Minimálne ale odporúčam si pozrieť dve epizódy v priebehu sledovania She-ra seriálu keďže je tam pár informácii ktoré doplnia kontext. ()