Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

JASON_X

Zápletka je sice hloupá (resp. nerealistická) i v rámci žánru "levný televizní thriller", triky s výstřely do hlavy zvládne každý amatérský nadšenec, který umí používat comp, psychologizace postav je ubohá a jejich chování mnohdy nepravděpodobné, ale i tak mě to nevím proč chvílemi i docela bavilo, snad že to mělo takovou sychravou podzimní atmošku. Ale po použití to letí směr koš, jasná věc. ()

Enšpígl

Tak scénaristi se zrovna nepředvedli v dobrým světle, atmosféra taky žádná, ale uvidíme zda nebudu mít film nějakou dohru až budu na nějakým výletě a zapraská křoví. ()

Malarkey

Ne, takhle ne. Tohle byla fakt hámotina. A mám pocit, že Netflix z Davida Krosse dělá tuctového německého herce. A to jsem přitom o něm před lety mluvil jako o největším příslibu současné německé kinematografie. ()

LIVINGDEAD

Komedie..., má mobil v ruce a světové strany označuje podle slunce. Každý debil má kompas v mobilu. A to rozuzlení Vás napadne hned jak se najde hračka... a konec - naprosto trapný. ()

Davies182

Škoda, že to neprošlo rukama ještě někomu dalšímu, kdo by vyhodnotil, co sice vypadá zajímavě ve scénáři, ale naživo bude naopak působit nepatřičně a k smíchu. Nijak mě to neurazilo, jen to je s přibývající stopáží čím dál hloupější. [Netflix] ()

misterz

Asi ten najhorší nemecký film za poslednú dobu. To, že bol dej jednoduchý by ani nevadilo. Len panebože, niečo tak stupídne človek len tak ľahko nevidí. Parta piatich chlapov si nevie rady so ženskou s flintou. Pritom tých možností čo tam bolo.... Len utekajú ako splašené zajace a žienka sa vždy akoby zázrakom objaví na tom pravom mieste. Aj pointa bola ako pre škôlkarov. No skratka, film bez rozumu. 20/100 ()

mzss1

[50%] Taková typická jednohubka o nahánění v lese, kdy kladným postavám jde o život. No, co se týče postav, tak to je docela pozitivní, že mě zaujaly. Hodnocení to má zde dost malé, částečně to chápu, ale na druhou stranu tu není nic, co by mě extra vadilo. První půlka je docela napínavá, ke konci už mě to moc nebavilo, včetně finále. Ale máme tu pár vyvražďovaček atd, takže nuda zde moc nehrozí a to i díky krátké stopáži. Ke konci mě trochu štvalo ten spor mezi oběma bratry. Takže slabé 3*, čistý průměr. Na film hned zapomenu, ale na zabití jedné nudné noční, to postačilo. ()

SeBig odpad!

Bylo mi to doporučeno, že to ujde.. když jsem toto sledoval tvářil jsem se jak kdybych spolkl citron a po půl hodině jak kdybych vypil savo. ()

Arsenal83

Veru škoda toho konca, ale až na takú tragédiu pod 40% by som to nevidel. Mne sa film celkom páčil. Boli tam samozrejme aj zádrhele, mohlo to byť viac vybičované, emotívnejšie, prekvapivejšie. Ale zas tá atmosféra neznáma bola dobre spracovaná. ()

Marze

"Kdo rekl, ze to ma smysl?" , rekla postava a zda se to byt motto celeho tohoto filmu o preziti pred pronasledujicim strelcem mezi stromy. Nastesti jsou tu prekvapujici zvraty. Chtelo to asi vic napeti a lepsi rezii. Je to vhodny film pro vas, pokud chcete sledovat mlade bezmocne atlety k jejich smrti lhostejni k jejich osudum. A muzete tipovat, kdo v teto klasicke vybijene pujde jako nejhorsi herec prvni. ()

SOLOM.

Aby uspokojil Netflix své odběratele, dost často financuje či odkupuje tvorbu i od nepříliš známých tvůrců z různých koutů světa. Mnohdy se však jedná o nepříliš povedené kousky, po kterých brzy neštěkne ani pes a tento thriller/lesní naháněčka je toho zdárným příkladem. Nemám tušení, jaký byl rozpočet filmu, ale příliš atraktivní podívané nám zde nabídnuto opravdu nebylo. A jelikož jsem už viděl dost filmů na podobné téma, musím uznat, že zcela oprávněně.    Nejen že samotný příběh nám nenabídne příliš záživných momentů, ale je zde k vidění i hromada nelogických prvků, stupidní chování postav a samotná pointa filmu vás rovněž do křesel neposadí. Důvod proč žena pronásledovala a postupně zabíjela naší partičku přátel (která mimochodem také moc sympatií nepobrala) je nám zde sice v závěru naznačen, ovšem to nic nemění na tom, že nám vše bylo podáno dosti zvláštní formou s nakyslou pachutí. Střely do hlavy žádné velké terno nejsou, pořádná psychologická hra nám zde nabídnuta nebyla a většina postav vám tu stejně poleze neskutečně na nervy. Když k tomu připočítáme i osobní rozepře mezi pěticí přátel, které byly jen natahováním času, nejeden divák se u toho začne nudit. Velká škoda byla, že si zdejší děvčata nevyměnila role. Celkem atraktivní střelkyně vs. nějak zvlášť pěkná přítelkyně hlavního hrdiny.    Samotná lokace filmu kde se film natáčel je tak asi jediným prvkem, který opravdu stojí za trochu té pochvaly. Každopádně si z toho můžeme odnést poučení, že na některé věci v lese (zvláště hračky), byste sahat opravdu neměli! Nikdy nevíte, komu se dostane do hledáčku…! 30% ()

Morholt

Parta tatarů běhá po lese a někdo se je snaží postupně oddělat. Blbější zápletku to ani mít nemohlo. Ale budiž. Všechny lesní naháněčky jsou víceméně na jedno brdo a jestli jsou úspěšné rozhoduje nějaká neotřelá nadstavba. A ta tady není. Napětí vesměs nulové, pětice jelimanů vesměs nesympatická přičemž prim hraje hysterický rákosník, gore, pokud nepočítám pár kulek do hlavy, prakticky neexistuje a odhalení vraha tu zoufalost korunuje. Co filmu musím přiznat je tempo, takže se u toho dalo vydržet celkem bez následků a ujde i prostředí lesa, ale to je sakra málo. 30% ()

Trevor

Hodnotenie je prísnejšie akoby si film zaslúžil, aj keď pochopiteľne Netflix tentokrát za lovca neurčil muža ako je tomu v 95% alebo deti ako je tomu v 4%, v rámci libtárdneho obdobia ľudstva s označením klitorisizmus je záporačkpu mladá sebavedomá fena. Inak žanrový priemer s nelogickým správaním postáv, v peknom prostredí a s dostočnou zápletkou, rozhodne boii v poslednom čase na Netflixe uvedené horšie filmy. ()

IceQueen

Postavy tak sympatické, že sa po pár minútach v ich spoločnosti rozhodnete povzbudzovať druhú stranu. Ako dráma príliš plytké, ako thriller nedostatočne napínavé. A čo je na tom dobrodružné, netuším. ()

M.i.k.e

teoreticky to mohla být standardní jednohubka,kdy partičku frajerů honí po lese kdosi s flintou a ze začátku to ještě jakž takž funguje.Nimcéně když se ukáže kdo a proč je ten záhadný střelec,přišlo mi to najednou strašně blbý.Ne snad,že bych nechápal důvod,ale to jak se pak celý film začal vyvíjet byla extrémní nuda a bylo mi úplně jedno jestli je nakonec všechny vystřílí nebo ne...20% ()

PROCESOR

Čekal jsem nervy drásající naháněčku v lese a dostal jsem nudu s ženskou co pochodovala v lese v pláštěnce a tvářila se u toho, jako když má své dny. Byla to zbytečná ztráta času. ()

Deyw

dam hvezdu za dabing, bavil me borec co furt rikal kurva...pak dam hvezdu za prostredi a tempo, ale jinak je to hloupa sracka, ktera je fakt dobra jen na jedno shlednuti...za vic to nestoji 🥺 ()

vnimatkrasu

Neškodnej thriller, kterej si tu třicítku na ČSFD nezaslouží, poněvadž slušně plyne, má dobře rozpoznatelný postavy a poměrně hezkou kameru. Škoda nedbalý motivace hlavní záporačky a především nevyužitých morálních křížků jednotlivejch hrdinů. Náběh byl. Do prázdna ale. ()

Khumbac

Dávám jednu hvězdičku za úžasnou a charismatickou hlavní hrdinku. Z očí ji sálala výmluvnost jejích ospravedlnilých činnů. Herci zvolení velmi dobře hlavně Albert, tomu z očí vyzařovala uvěřitelnost charismatického sympaťáka. Děj skvělý pro odvážlivce, kteří chcou jen tak povegetit po vývaru a zapečeném květáku s brambory a nivou. ()

Johnny.ARN

Nemecký blér vič. Lenže bez blér a aj bez vič. Len piati akože turisti a jedna odstreľovačka. V prvej polke veľmi solídna práca s napätím, pokiaľ neprídu k chatkách a neodhalí sa podivná motivácia. Natočené ale v peknom prostredí národného parku. Ako jednohubka fajn, čakal som ale viac. 2 z 5 ()