The Devil's Tail

Mladá zdravotná sestra nastupuje do práce v starej mestskej nemocnici. Po zvláštnom zjavení jej jedna z najstarších sestier povie, že pred niekoľkými rokmi bol v nemocnici pacient, pán Moore, s telom úplne zhoreným po požiari. Hoci ho urgentne operovali, nikto mu nedokázal pomôcť. Bolesť a nasadené lieky ho priviedli k šialenstvu. Raz v noci išla jedna zo sestier do jeho izby, ale jeho posteľ bola už prázdna. Odvtedy ho nevideli, avšak sporadicky ho v nemocnici vídajú. (Arsenal83)

Morholt

Od holek o holkách. Nic proti. Spíš naopak. V trošku zatuchlých žánrových vodách by to mohlo znamenat svěží vítr. A možná i znamená. Ale ne pro mě. Možná se mi to jen netrefilo do nálady, anebo jsem prostě moc líný na to namáhat mozkovnu, ale pokud nepočítám první povídku s holkama na koncertě, tak jsem tápal. V případě zastřešovacího nemocničního příběhu a Vycpávačky trochu méně, ve zbylých dvou případech naopak úplně. A je to škoda, protože natočené i zahrané je to všechno slušně až výborně, ale na mě, proč si to nepřiznat, málo tupé. 40% ()

kak2s

Sbírka minipovídek a povětšinou dost slabých. Třeba ta jak malá Carrie dostane krámy, tu jsem snad ani nepochopil, jestli to nějakou vyšší pointu tedy má. Nevím co je víc děsivé, jestli jít bruslit a dostat poprvé krámy a nacpat si tam tampon nebo potkat nadrženou milfku s nějakým sajrajtem na pupku co na vás upřeně zírá potom co vás někde zavře a posadí do křesla. (možná se vytratila část závěrečného scénáře i pointy). Tedy až na pár drobných scén kdy tam trochu té hororové tématiky je, ikdyž 1000x přehraných bez originality. ()

JASON_X

Klasický model - několik minihorrorových příběhů a jeden delší, vyprávěný po částech v mezičase mezi těmi kratšími, aniž by s nimi ovšem nějak souvisel. Naštěstí to tentokrát není onen častý případ pseudohorrorových kraťasů, které jsou laděny do odlehčené grotesky (vlastně až na jeden, o třech rockových buchtách), ale jedná se o příběhy hrané ve vážnější tónině. Nejsou sice většinou přímočaře horrorové, ale jsou zajímavé, neotřelé, k přemýšlení i zamyšlení vedoucí (třeba "Tlusťoška" nebo "Vycpávačka"). Myslím, že ženské tvůrčí ruce (scénáristka i režisérky) byly tentokrát rukami šťastnými, což v tomhle žánru neshledávám často. S chutí zaokrouhluju nahoru. ()

Astaroth12

Musím uznať, že skoro všetky príbehy mali slušnú dejovú linku, ktorú v podobne ladených filmoch až tak nevidím. Horšie je to, ale už s logikou a hlavne pochopiť všetky súvislosti. Film si neraz odbehol do iného príbehu, potom sa zas vrátil aby zas na chvilku ukázal niečo celkom ine. Preto je to trocha chaotické a hlavne herecky veľmi fádne. Príbehy sa celkom ani neuzavrú a vtom vidím, tiež chybu, nemam rad, keď je niečo len rozpracovane. Film ako celok, išiel hlavne atmosférickou rovinou, čo chválim. Lebo som sa trocha bal, že to bude zas nejaká gýčovitá hororovo komediálna srajda, čo sa, ale nepotvrdilo. Film ma až tak nepotešil, ale rozhodne ani nenasral. Silné 3*. ()

oveckaoa

Sbírka nudných povídek , která Vám jen zabije drahocenný čas. Povídka 1 je  chlápkovi co kdysi pokousal ženskou a po x letech ho někdo sejme. Nuda odpad. Povídka 2 je o 3 holkách co se ubytují v domě vraha ten je chce zabít, ale ony se nedají 40 procent. Povídka 3 je o tlusťošce co ji šikanují pak ty co ji šikanují někdo unese  20 procent. Povídka 3 je o holce co má krámy a někdo si pro ni přijde nedává to smysl jelikož se tam mluví o jakémsi démonovi a je to ona a konec nic nevysvětlí odpad. Povídka 4 je o preparátorce co zabije Bambiho a pak i jakéhosi nemocného stopaře tahle povídka není z větší části ani přeložená českými titulky. 20 procent Do toho sledujeme sestřičku jak ji v nemocnici nahání spálený chlápek 40 procent. Sečteno podtrženo 2 odpady 2 po 20 procentech 2 po 40 Nejlepší je ta druhá . Ani nevím proč se to jmenuje ďáblův ocas  20 procent ()