Garáž jako zkušebna a v ní nová parta dětí, která sní o jediném! Uspět v hudebním světě, skládat vlastní písničky a koncertovat před co největším publikem. Dokážou to a sklidí úspěch? Sledujte každý týden Partu z garáže! Od chvíle, kdy Max, Oliver a Adél založili kapelu, museli se vypořádat s řadou problémů a jednou velkou výzvou. Známé hudební vydavatelství vyhlásilo konkurs na talenty a naše parta se do něj rozhodla přihlásit. V sázce je hodně. Vítěz natočí desku, pojede turné po celé republice a jeho písně budou hrát všechna rádia. Podaří se jim v konkurzu vyhrát? 2. série: Parta z garáže vyhrála konkurz ve vydavatelství a je z ní slavná kapela. Ředitel školy jí proto nabídne vlastní hudební pořad ve školní televizi. Do toho kamarádi připravují Maxe na hudební olympiádu. Vítězové poletí do Londýna do Muzea Harryho Pottera a to si parta nemůže nechat ujít. Díky přípravě pořadu Zkušebna se mladí muzikanti noří do různých témat spojených s hudbou a showbusinessem a nebojí se přitom zeptat známých osobností. Na diváky čekají rozhovory s hudebními hvězdami a na závěr každého dílu jako bonus nová písnička. (Česká televize)

lele

Většinou mám s dětskými pořady soucit, tohle je ale tak blbý... Možná kdyby se z toho vynechala ta linka s 'partou', která je nehorázně trapná a jejich pódiový projev k pláči (prvňáčci na školní besídce byli přirozenější a víc cool), tak by to bylo aspoň trochu zajímavý. Takhle se na to nedá dívat. ()