Kathy touží po kariéře herecké hvězdy. Od příjezdu do Los Angeles má však pouze problémy. Během hereckých zkoušek dojde ke rvačce a Kathy se dostane do ženského vězení, kde jsou dívky zneužívány a týrány sadistickými dozorci. (Filmexport Praha)

Karlos80

A přece jen ještě byla dohra, já to tušil.:-) Abych se přiznal, tak jsem v rozpacích a vůbec nevím, jak hodnotit..Typicky 80' WIP movies v mixu s docela dobrou dávkou kung-fu. Jako celek však dosti nevyrovnané a v některých scénách i nepravděpodobné (vězeňkyně jako modelky, místo v mundurech v sexy prádélku, a to byl jen zlomek). Po samotné dějové stránce však docela zajímavé (falešné vězení, kde vězeňkyně jsou prodávány jako otrokyně bohatým strýcům k sexu), ale celkový potenciál i tak nevyužit. Obsazení jen průměrné, režisér Milling tu obsadil dokonce i známé pornoherečky, ale k úspěchu to nijak více nepomohlo! Dvě role tu však stály za to, a sice svalnatý borec Richard Barathy (Dirk Ramsey), který zlikvidoval všechno, co mu stálo v cestě včetně třeba zdi ve vězení! Avšak v souboji s tlustým upoceným Ronem Jeremym jsem čekal i tak víc! Další, kdo stál za zmínku, byl slizký dozorce Greg Cummins..To byly tedy plusy...Mínusy: Stereotypní místo děje (vězení) s pořád stejnou hudbou jako na kolovrátku, simulovaný sex a stále pišticí ženské. Začátek v rozjezdu, střed slabší, konec stál už celkem za to. Podobné filmy: Prison Heat 93, Reform School Girls, Chained Heat nebo Caged Women 92. ()

Pitryx odpad!

Takový humbuk pro nic za nic. Čekal jsem čert ví co, a nula od nuly pošla. To už jsem viděl lepší filmy na toto téma. Jestli čekáte krutost a nahotu, rozhodně si vyberte jiný film, a že jich je. Ne tuto céčkovinu, kde nefunguje zhola nic. Tedy, pár drobností ano, ale to nedá ani na kýžených 20 %. Vlastně jsem to jel kvůli Paulu Smithovi, ale ten tu nemá skoro žádný prostor. Takže tento film nebrat. Maximálně ty některé baby do postele. ()

John80

Mladá žena za víziou natočiť film cestuje sama do L.A. kde po ceste stretne spolucestujúcu , až Kim sa celá situácia obráti proti nim obom a zistia prečo ich pozvali na casting , ktorý nieje s pravidlami dodržaný ale má iní účel 3* ()

majo25

Divný mix akčného krimi a erotického žánru. Na akčné krimi to je slabo obsadené (poteší iba Paul Smith), súbojovo podpriemerné, so slabším - priam porno - príbehom s kopou modeliek namiesto herečiek. Na erotický film je tam zasa málo nahoty, väčšinou iba sporo odeté bábušky, full frontal nahota sa objaví prakticky iba raz - v krátkej scéne v sprche. Časť materiálu vo vedľajších roliach je celkom dobré mäsko a zápletka s falošným väzením nie je zlý nápad, preto slabšie dve hviezdy si to zaslúži. Ale tie neustále iritujúce vyvreskujúce ženské boli príliš - až ma striasavávalo. ()