Superhost

JASON_X

Nemám ani tak problém s tím, že z praštěného thrilleru se postupně vyklube praštěná moralizující satira. Má to tempo, dobře zahrané postavy a objeví se v tom i Barbara Crampton, moje oblíbená horrorová ikona. Určitě mě to víc bavilo než nebavilo. Jen je mi ten virtuální svět všelijakých youtuberů a vloggerů a influencerů zkrátka úplně cizí a nezajímá mě. ()

SHI-SHA

Dva youtubeři, kteří se specializují na hodnocení penzionů, se ubytují v odlehlé chatě s příjemnou hostitelkou. Natáčení této epizody ovšem neproběhne úplně podle plánu. Mám pro podobné filmy prostě slabost. Prolnutí se současnou youtube kulturou velkým plusem! Bohužel jak už tu v komentářích zaznělo, konec mě úplně nenadchnul. ()

Rathalos

Tento thriller ma hlavne jedno velke plus a to herecky vykon Gracie Gillam,ktora by si mozno zasluzila takeho maleho Oscara,naozaj klobuk dole,no dalsie pozitiva som uz v tomto filme nezaznamenal,este ako tak koniec,vela veci totiz cloveka nastve,ako napriklad ten sikmooky,ktory by urcite vo velkom naplnil plienky hnedym obsahom...:-) ()

Morholt

Kluka, holka, chalupa a magor. Christensen si se scénářem hlavu moc nelámal a zvolil ty nejohranější postupy, jaké se dají v rámci žánru najít. Nic proti, ale aby film plně fungoval, musí chybějící invenci něco nahradit, ať už se jedná o herce, atmosféru či nějaké gore. Jenže ani jedno tu tak úplně nebylo. Copak Gracie Gillam, ta byla boží a tu psychopatku si užívala plnými doušky. Jenže ústřední dvojice byla párečkem kožených nesympatických jelit, kterým se nedalo fandit. Napětí bylo nulové a na nějakou mňamku došlo maximálně dvakrát. Nicméně posledních cca 25 minut bylo výborných a společně se záporačkou tahají film alespoň k průměru. Škoda že ta řežba nezačala dřív. 50% ()

silentname

"Superhost" nie je filmom, z ktorého by podľa mňa reálne niekto padol na zadok. Koncept je starý, momentky veľmi predvídateľné  a dokopy ani raz nevytiahne čo i len jeden zaujímavý tromf. Miestami som mal pocit, že sa tvorcovia aspoň trošku snažili to nejakým spôsobom oživiť... a s prichodom Barbary Crampton sa otvárajú dvere nejakým nápadom, ale trvajú veľmi krátko a dokopy nič zásadné aj tak neprinesú. Jediná vec, ktorá je na tomto filme skutočne hodná pochvaly je Gracie Gillam. Tá si túto rolu musela neskutočne užívať a musím povedať, že ja som si to užíval s ňou. Inak sa ale dá o filme povedať, že vám prinesie presne taký typ thrilleru a slasheru, aký ste už videli miliónkrát. Nie je to také neskutočne nudné ako napríklad v prípade "The Open House", ale film nie je ničím ani inovatívny, ani veľmi zaujímavý. Proste čistý priemer. Funkčné... ale nič neprinášajúce. Hodnotenie: C ()