Holiday

Tomek (Marcin Czarnik) s Kasiou (Anna Krotoska) sa rozhodnú odísť z práce, vyčistiť si hlavy a zregenerovať duševné potreby. Ich konečnou destináciou sa stane ostrov Bali v Indonézii. Tu stretnú tajomného muža menom Sabit (Lucky Moniaga), ktorý im ponúkne nocľah. Sled následných udalostí vyústi postupne v ich obrovskú a nečakanú transformáciu, po ktorej už nikdy nebudú tým, kým boli. Na túto dovolenku ani jeden z nich nezabudne do konca života. (sochoking)

sochoking

Dej filmu sa odohráva na Bali, kde ústredná dvojica, manželský pár, sa rozhodne vycestovať na dovolenku, vyčistiť si hlavy a zregenerovať svoj vzťah. Tam potom stretnú tajomného chlapíka, ktorý im ponúkne nocľah. Neskorší sled udalostí vyústi do obrovskej transformácie oboch našich hrdinov, po ktorej už nikdy nebudú tými, kým boli pred tým. Hlavná dvojka mi ale absolútne nesedela. Hlavne teda večne rozmrzelá Kasia. Film však dokáže udržať divákovu pozornosť pretože do poslednej chvíle nebude tušiť, čo sa bude diať. Nad tri to však nebude u mňa. ()