První večeře

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2021, 8x60 min

Televize Prima uvede zbrusu novou seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem! V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer! A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis. Na diváky čeká celkem osm epizod, v každé se představí čtyři páry. Televize Prima bude show, která vznikla podle úspěšného zahraničního formátu First Dates, vysílat každé pondělí večer. (TV Prima)

oskiii odpad!

Pleška ceckatá udělá pro peníze cokoliv. Dokonce se propůjčí takové hovadině…ale může se tam posmívat lidem, což má rád, takže je vlastně vše v pořádku. Prima byla vždy televizní odpadní jímkou, ale poslední dva roky chrlí doslova klenoty. ()

Sfaxia odpad!

Nechápu tu rajdu, co vojela půl Prahy. Proč má dvě zaměstnání? Každej bordel by jí rád zaměstnal a mít práci jako koníčka je sen. ()

Hombre8 odpad!

Přehlídka mentálních kuriozit sloužící patrně k odrazení potencionálních zájemců o seznamování. Vypadá to, že hlavnímu protagonistovi ty reštiky asi krachují, když se musí snižovat k tomuhle. ()

Rozmarýna odpad!

Pohlreich u mně klesl na samé dno. Chápu, že je to  reklama na restauraci. Ale do restaurace, kde se s personálem posmívá lidem, bych já nešla, ani kdyby mi jídlo podával na zlatém talíři a sypal ho diamanty.  Velmi neslušné chování, a nudný pořad. ()

freezer02

Krásná vizitka pro restauraci pana Pohlreicha. Dva odporní a slizký barmani. Ukrajinský personál. A účast v pořadu, který je naprostou spodinou televizního bizáru :) Přesto dávám jednu hvězdu, za to, že je to až tak hrozné, že je to vlastně místy zábavné. Musím uznat, že Prima má čuch na výběr exotů a labilních lidí do pořadu. ()

nudlis odpad!

V podstatě jen reklama na Pohlreicha a jeho hospodu, ve které dělají stafáž "osamělí" účinkující, kteří údajně hledají "vhodný protějšek", ale občas se dost okatě snaží zasloužit si honorář za účast v tomhle pořadu. Celkově zbytečnost. Seznamek je na netu tuna a kdo chce, do Pohlreichovy hospody si cestu taky najde. Bez kamer a ztrapňování se v telebedně. ()

Sebbe odpad!

Zdendo, mám Tě rád a zejména ten dřívější nekompromisní a vulgární projev vůči špatným hospodám. Ale tohle je už moc! Vždyť to nedává smysl, účast tvoje a tvého týmu (je mi jich líto) je úplně nesmyslná a zbytečná.. blbá reklama je taky reklama. Od propagace Kotányi, účasti v Tváři a Zlaté masce mě už teď nic nepřekvapí. Jen… snad i taSvatba na první pohled dávala větší smysl.. ()

Johny44 odpad!

První večeře? Za mě to byla poslední večeře!!  Že je Polreich na prachy se mluví už dlouho. A tahle nekoukatelná fraška to potvrzuje. Ano, šéfe se mu opravdu povedlo, ale od té doby jde laťka neuvěřitelně dolů. Jen si myslím, že tahle totální kravina  ještě není jeho úplné dno. Zdenda se totiž ještě pořád neobjevil nahý v nějaké vile jako vyvolený, Big Brother, nebo Like house. Tak Zdendo hurá do toho, ať už to tvé televizní trápení máme za sebou.!  Jednou snad pochopíš, že ten, který tě má rád, si radši pustí po sté reprízovaný díl Ano, šéfe, než aby ztrácel čas sledováním takových bizárů. ()

Investman odpad!

Patřil jsem mezi nejzarputilejší fanoušky ZP, ale začínám bejt jeho hejtr. Ten by si pro prachy nechal snad vytrhat i poslední vlasy na hlavě.. Ten mamon co mu čumí z očí je fakt nesnesitelnej. Zdendo: Musíš chtít víc?!! ()

JohnnyV odpad!

Zdeňku, Zdeňku, do čeho ses to pustil. Chápi, že potřebujete vydělat, ale tohle cesta není. A ještě chtít po hloupých vystupujících, aby to platili. Prostě hnus. ()