První večeře

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2021, 8x60 min

Televize Prima uvede zbrusu novou seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem! V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer! A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis. Na diváky čeká celkem osm epizod, v každé se představí čtyři páry. Televize Prima bude show, která vznikla podle úspěšného zahraničního formátu First Dates, vysílat každé pondělí večer. (TV Prima)

tereez

Ježišmarja, na to se dá koukat asi jen pod vlivem?! Před týdnem jsme se u toho královsky bavili, teď za střízliva mám co pět minut nutkání to přepnout, jak moc velkej cringe to je. Ale ještě jsem nepřepla, koukám dál, i přestože se tam mladej chlubílek pyšní čtvrtym autem a cizím jazykem (ehm, angličtinou :D). Jsem zvědavá, jestli bude nejdivnější tenhle nebo týpek, co se přihlásil do seznamovací reality show a pak furt mlčí. Ach jo, no jasně, že se na divnolidi příště kouknem znovu a ještě se z toho stane guilty pleasure. Nechápu, jak nám tahle show mohla v premiéře úplně uniknout. Edit po dalších 20 minutách: jé, tohle je zde zmíněnej díl s asistentem Felixe Slováčka, tak to je boží! Všema deseti doporučuju! ()

Paulie26 odpad!

Pohlreich si dělá reklamu, pozve si lidi do své restaurace, směje se jim a ještě si nechá jídlo zaplatit. Tento koncept je fakt na hlavu. ()

subic

Na jedné straně mám rád Zdeňka Pohlreicha, na druhé straně těmto formátům moc nerozumím. A proč do toho Zdeněk vlastně šel? Pro prachy? Potřebuje se finančně zahojit po covidu coby restauratér, zřejmě... ()

Rayen1 odpad!

Cringe brutus fest, jinak nejde popsat. Asi jsem old school, ale na rande jdu jen já a ona, nikdo jinej, ne já, ona a s ní pět kameramanu, režisér, Zdenda, komparz a půlka sledovanosti TV Prima.. Bože, kdo to vymejsli tohle.. ()

Mamutol odpad!

Pořad by se měl přejmenovat na První blitíčko. Chlápek se chce seznámit se ženou a oni před něj posadí smradlavou odulou prasnici nebo nasádrovanou velepizdu, která si o sobě myslí, že má hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Celou dobu to v chlápkovi grcá, aby se z toho nepoblil před kamerou a pak to celé zaplatí u portýra Zdendy. Žena se chce seznámit s chlápkem a oni před ní posadí otylého namachrovaného pupkáče po lobotomii mozku. Tohle už není šéf, tohle je žumpa televizní zábavy a uděluji odpad. ()

mariquee odpad!

Přišla jsem, viděla jsem a ztratila 8 hodin mého drahocenného času. No asi to tak má někdy každý. Sklouzne prostě do nějakého masochistického modu. Tenhle pořad je zkrátka jeden obrovský product placement, byť přiznaný nutno uznat. Ale právě proto, že je to jedna velká reklama na restauraci, je ohromná škoda že když se tak soustředí na krásně vypadající jídlo, jeho prezentaci a na moc příjemný design prostředí, jako by už pak nezbyly peníze i invence na to co by mělo být pro diváka vlastně hlavním tématem a to by mohlo paradoxně uškodit. Žádná kreativita ani další nápady při přicházení i představování hostů, jedna jediná bizarní dekorace v místnosti, kde nelze nevidět špinavou podlahu a otlučené rohy. A navíc, jak je možné, že si za celou dobu nikdo z produkčního štábu nevšiml těch příšerných fleků na Zdeňkově košili, kterou jak vidno za celou dobu natáčení nevyměnil.  A sakra. Co to zase dělám. Právě jsem ztratila psaním tohoto komentáře dalších deset minut. ()

dmatejek777

Je mi to líto, ale tohle je tragédie. Úroveň TV Barrandov. To snad Z. Pohlreich ani nemá zapotřebí. Nemá to ani smysl, je to velmi nudné a neděje se zde vůbec nic, až na pár urážek starší paní v jednom dílu. ()

Oclaork

Fascinují mě ty odpady po prvním díle a do značné míry alibismus lidí, kteří čumí na Love is Blind a Too Hot To Handle a označují to jako svoje "guilty pleasure", ale tomuhle plesknou odpad.... ()

fafejt001

Kuchař  má  opět   nový  pořad . Každý  se  nějak  živí . Sice  je  to  divné , sledovat  lidi  u  jídla  ,   komentovat  to ,   a  poté   jěště  čekat , že  spolu  začnou  cestu  životem . Fakt  trapas .  Ale  Simone  byla  fan  a  proto  dávám  * . Jinak TV  Prima  zřejmě začala  akci  -  JAK  PŘIJÍÍÍT   O   DIVÁKA .  Nejjdříve  trapná  1. Mise  a  nyní  tohle . ()

Dawe2 odpad!

Náhodou jsem zahlédl, projel zpětně po chvilkách, totéž s dalším dílem a jsem si naprosto jistý, že tohle si odpad opravdu zaslouží. Nepřestávám se divit, kam až lze klesnout ... ()

Grázl83

Koukatelne to je, ale žádný slagr to není. Co je zvláštní, že ve většině případů dají starší ženu k muži, wtf 😀. Dále je trapné, že je ještě nechají za večeři zaplatit, to nemůže produkce pár tisíc přidat? ()

Cesty timem odpad!

Pan demie už devastuje svět asi ve všem. Nevím, zda Pohlreich prodělal covid a tohle je nějaký zlý následek. Na Ano šéfe jsem se občas podíval. Ale tohle je odpad odpadů a nedá se vydržet ani 3 min.!! ()