Mariku čeká překvapivé setkání, které jí otřese, protože se to týká její rodiny. Ale ukáže se, že zvládne i tohle. Frekventanti se snaží zjistit diagnózu vojáka, který na misi na Haiti skončil i s celou rodinou v nemocnici a nikdo neví přesně proč. David s Rasputinem řeší případ novorozence, který není komplikovaný jenom kvůli diagnóze, ale především kvůli vztahům mezi jeho nejbližšími lidmi. A za Vladimírem se v Rubavě zastaví k jeho překvapení rodiče. (TV Prima)

MartinTerran

Dle mého slabší díl. Co se týče předchozích komentářů - tady nejde o to, že by ten "flákanec" nezasloužil a ani o to, že by to Hof třeba taky udělal, ale o to že správný "vojákodoktor" musí mít pod kontrolou emoce aby v boji neudělal kravinu, která by ohrozila bud sebe nebo i ostatní. Proto to taky dopadlo jak to dopadlo. Případ nastávajících rodičů zajímavý a nepravděpodobný jak tam zmiňují, ale možný. ()

Matti.Granad

Sledována premiéra a koukám, že někteří maj jasno, že je to odpad už po 15-ti minutách sledování. No dobře. A mně se ten seriál líbí a co, že to nejsou lepší kulisy, mně jde o obsah, děj, příběh, zápletku, postavy. Neříkám, že je to vždy a vše 100%, taky nehodnotím 100%, ale příběhy sou zajímavě, obsazení a herecké výkony taky kupuji. Co mně trošku kakalo na tomhle dílu, že Klocová měla být vyhozená, protože dala do frňáku někomu, kdo si to zasloužil a týkalo se jí to osobně. Možná je Hoffman fakt stroj, který se vždy kontroluje i když je to osobní, ale spíš ne, spíš naopak. Von je horkej hned i když jde vo kraviny. Takže dvojí metr, to taky bývá, ale taky nakaká. ()

Marty1905

Ano i já musím souhlasit s kolegou, že na tomto dílu mě mrzel fakt o vyhození Klocové. Já osobně se přikláním k tomu, že měl dostat na čumák už po první větě. Za to co prováděl si to zasloužil. A kdo jiný než právě Klocová to měl udělat. Klocová je zrovna postava, kterou jsem si v teamu mise fakt oblíbil. Jinak celkem průměrný díl tedy 50% ()