Účastníci kurzu jsou shodou okolností přítomní v základní škole ve chvíli, kdy šikana mezi žáky vyvrcholí do tragédie. Hofman se při tom projeví jako excelentní vyjednávač. Jana řeší komplikovaný porod – ten je komplikovaný i okolnostmi, které si způsobila sama rodička. David s Hofmanem si dál vyjasňují svůj vzájemný vztah. Oběma je jasné, že přes všechny odlišnosti jim nezbývá, než se navzájem respektovat. A Hofman nečekaně dostane atraktivní pracovní nabídku. Překvapí ho však, že Alice z ní není nadšená. (TV Prima)

Luk Skywalker

Zatím nejlepší díl, akorát nás opustila jedna zrzka, která si aspoň se svým idolem zašukala a je překvapená, že šuká i jiné. Divné, že si toho nevšimla, že je děvkař z předešlých dílů je to patrné. Dolanský opět herecky perfektní, tady přidal k přísnému veliteli ještě vyjednávání. A přírodní porody, to je kapitola sama pro sebe. ()

EasternJoe odpad!

Trapné pokračující klišé s generálovou dcerkou, absurdní ztvárnění šikany, prvoplánová kritika ezomatek, absolutně odporná Nováková a zoufale kostrbaté. Shlédnul jsem, ale cítil fyzickou bolest. ()

OŠmíd odpad!

WTF. Toporné herecké výkony, jahodová marmeláda místo krve, neskutečně špatné nazvučení... Vypadá to, že vyrobit celý díl stálo tak 5000 korun. Nechápu, že tímhle někdo tráví večery (viděno náhodně na hotelu, a bylo to poprvé a naposled). ()

hindator odpad!

Kdysi jsem viděl film Propast. Byl skvělý. Tento "seriál" se dostal mnohem níž, než ona propast sahala, a opravdu není skvělý. Je to totiž absolutní dno veškeré tvorby, nejen té patvorby televize Prima. ()