Dva vojáci na stráži se stanou terčem útoku neznámou látkou. Zatímco Hofman musí zjistit, o jakou látku jde a bojuje o záchranu jejich životů, jeden účastník kurzu prozradí příbuzným pacienta, co neměli vědět. Míša se stává vrchní sestrou. Do práce v nemocnici nastupuje i Hofmanova manželka Alice, které Žák přidělí místo vrchní u Davida na chirurgii. Hofmanovi je jasné, že mu to ředitel udělal naschvál a zuří. Vladimír čím dál víc provokuje svým přístupem k povinnostem, nakonec se však předvede jako pohotový a schopný doktor. (TV Prima)

Jarduk03 odpad!

Nebýt to v HD, věřil bych tomu, že je to špatný seriál z 90. let. Tohle je hloupý seriál, s hloupými dialogy, které jsou hloupě bez emocí odříkány hloupými herci. Sorry, ale Dolanský prostě nezahraje doktora, nikdy. Ale až bude hrát nějakýho týpka v komedii, rád se podívám. Dokonalost seriálu podtrhuje hloupá hudba a kulisy jak ze školní akademie. Pokusím se jeden díl dokoukat a pak na vše zapomenout. ()

RiMM

Na začiatku to vyzeralo zvláštne, keď sa dvaja vojaci nechali postriekať civilistom. Ale no absurdita sa stáva, čo je však ďalej, hľadanie spôsobu liečby mi pripomína boj s COVIDOM, nevieme čo, nevieme ako ale skúsime EXPERIMENTÁLNY liek a ... Zázračne zaberie a vyliečia oboch zranených. OMG ()