Veľkolepá česko-slovenská verzia celosvetovo úspešnej reality šou Love Island konečne aj u nás! Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch tri mesiace nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra 75 000 eur, je jasné, že o zábavu bude postarané. Počas Love Island spolu súťažiaci flirtujú, tvoria páry, niekedy ich zase rozbíjajú, zbližujú sa či formujú spojenectvá, a to všetko s jasným cieľom – nájsť lásku svojho života a dostať sa so svojím miláčikom až do finále! V každej epizóde sú ich vzájomné vzťahy testované, pretože tomu, kto nenájde svoj pár alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť. Novou šou bude divákov sprevádzať obľúbená česká moderátorka, herečka a influencerka Nikol Moravcová. (TV Markíza)

dr.horrible

Mám takú kamošku - kamošova žena, ona s nami kuká naše filmy, chodí s nami na koncerty, aj keď ju to vôbec nebaví, tak si aj my občas kukneme niečo jej. No. Tak som videl tri časti Love Islandu. Čo je furt málo na vyvodenie záverov, hlavne ak chceme porovnávať s Like Houseom, z ktorého som videl ešte menej. Toto je určite vydržatelnejšie. Zatiaľ čo Like house staval na fejkových charakterových črtách a fejkovom intelekte, Love island pracuje s fejkovými citmi. Tie zahráte jednoduchšie, obzvlášť keď ste insta modelka. Kamoška im to žerie. Stále nerozumiem, prečo tam spolu nesúložia? 🤔 #peknekozy #nuda ()

DavidDizzer odpad!

Je jedno, jestli uvidím verzi pro Slováky nebo pro Čechy, obojí je strašná s**čka. Chlapi tam jsou chlapi čistě jen z pohledu postavy, kterou musí mít samozřejmě všichni vysportovanou, vyrýsovanou a svalnatou. Pochopil jsem, že jde vlastně pouze o vzhled, protože nikdo s normální postavou, ne-li s postavou žádného atleta ale klidně i jak se říká medvěda, tam zkrátka neuvidíte. O to více pozorujete alespoň rozum, protože to je tak jediné, co tam lze vlastně hodnotit. Bohužel i tak mi to přijde, že tam jsou samí narcisové, s velmi vysokým sebevědomím, tedy že vědí, že jsou atraktivní a můžou mít každou slečnu, která je v okolí. Přijdou mi tedy v konečném výsledku méně "mužní", protože někdy je jejich přílišná péče hodně vidět, jedná se tedy spíše o metrosexuály, s dokonale souměrným a upraveným obočím, vlasy, vousy, zkrátka všechno perfektně vyladěné a dokonce i nabarvené. O grymasech přesvědčující mě o tom, že si o sobě hodně myslí opravdu dokazují, že umí zaujmout pouze atraktivitou. Neříkám, že tam měli dát i někoho ošklivého bez sexy postavy, ale když tam vidíte chlapy tak vyumělkované k dokonalosti, působí na mě spíše až nedokonale povýšeně a nemužsky. Ženy to samé, avšak tam se alespoň najde nějaká, která není "dokonalá" a je víceméně i přirozená, tedy žádné prodloužené vlasy, dlouhé barevné nehty, botox, zmalovaný ksicht, pár takových se tam našlo, ale velmi vzácně. Celé je to tedy pouze o vzhledu, atraktivitě a díky tomu jsou všichni tak nějak více povýšení, že jsou nejlepší a to na mě vůbec nepůsobí dobře. A to vůbec nezávidím, respektive takto může vypadat mnoho lidí, pakliže si vysportují postavu a péčí se vypylují k dokonalosti. Žádný sympaťák, dobrák s mozkem v hlavě tam ale opravdu není. Raději žádný krasavec nebo žádná krasavice, ale s mozkem v hlavě, bez přehnaného sebevědomí, to jsou pro mě lidi, kteří mohou ve společnosti vyniknout nejlépe. No prostě raději si pustťe film, kde se dokonalé polonahé postavy objevují také, protože to Vás bude alespoň bavit... ()

Hanecek odpad!

Krásná těla, nádherné prostředí, žel, součet IQ všech zúčastněných je max. 500? Například Petr by si měl nechat odoperovat hlasivky. Poslouchat jeho "moudra" je možná už pokus o sebevraždu. Já třeba v pořadu nerozeznával, kdo je Slovák a kdo je Čech, protože zvraceli z úst všichni takové hovadiny, že jsem spíše přemýšlel, jestli Rejsek obecný má větší mozek, než oni. Vlastně nejchytřejší na obrazovce nakonec byl ten růžový nafukovací plameňák v bazénu! Viděl jsem to jednou a naposled. Neskutečná zhovadilost!!! ()

mysicka

jooo.. bejvávalo.. zlatej hotel paradise.. psychopat leo beránek.. vychcaná nelka z brna.. budoucí "mega stár první velikosti" queen plačková (musela jsem si to připomenout na youtube, že je to jako fakt ona).. a stačilo jen přidat na hekolitrech chlastu.. :) love island je čajíček.. odvárek.. casting jak z nedělní školy.. do půl roku si nevzpomenu na nikoho z nich.. teda jestli do tý doby survivor s nathanem vůbec začne :) štávička :) ()

belinko odpad!

Rezencia pre všetkých hejterov odpadových rezenzentov - áno, dávame tomu odpad. Prečo? Prečo sa na to pozeráme, keď je to odpad? Prečo tomu dáme odpad po pár častiach? Prečo tomu niekto dá odpad, aj keď to nikdy nevidel? Skúsim na tieto 3 hypotetické otázky odpovedať - reality show je sama o sebe a v akomkoľvek prípade len "finančný" projekt televízie. Nemusia platiť hercov (výhra, resp. peniaze za účasť účastníkov sú iba drobné v porovnaní s vyplatením hercov), nemusia platiť scenáristov (scenár si vlastne píšu účastníci svojím správaním, konaním a hlavne INTRIGAMI samí) a ostatným ľuďom dávajú najavo, že sa ich to týka - vyberajú síce pekných, mladých a kontroverzných súťažiacich, no snažia sa poukázať na to, že tam "mohli byť aj oni". Takže, to máme bod č. 1 - súťažiacich: Vo väčšine prípadoch sú to ľudia, ktorý trávia viac času pred zrkadlom, ako zahľadený v knižkách. Ľudia, ktorých keby sa zombík pri nich živí mozgom, zomrel by od hľadu. Ľudia, ktorí sú ochotní urobiť ČOKOĽVEK, kvôli výhre.. lebo, ruku na srdce - môžete si to nájsť na internete - koľko párov vytvorených podobnými reláciami vydržalo aj po natáčaní spolu... ?.. myslím, že odpovedať nemusím.. takže, už tu máme hercov - pekný, no hlúpy, otázka financií - jedna "lákavá" výhra, ktorá je ale zlomok toho, čo by dostali herci, scenáristi a režiséri, pri točení niečoho zmysluplnejšieho... a čo je tretia časť, ktorú tieto blbosti živia? TELEVÍZNY DIVÁCI... áno, vy (my), ľudia, ktorích proste baví osud "obyčajných" ľudí, radi sa pozerajú na kontroverziu a radi riešia život niekoho iného, ako svoj vlastný.. aby som to povedal v jednej vete - "Reality show sú sračky a budú tu s nami dlho, lebo ich sračky pozerajú a tým ich ďalej živia". Áno, či sa nám to páči, alebo nie, i takéto bezduché a trápne pokusy o vyplnenie voľného času sú niečo, na čo sa ľudia pozerajú dobrovoľne a nie pod nátlakom, ako keby sa jednalo o niečo príjemné.. no ono sa nejedná.. priateľka, ktorú síce veľmi ľúbim, no niekedy nepochopím - sa na to pozerá a občas, keď pracujem na PC (a telku mám vedľa seba) počujem dej.. nedá mi nepootočiť hlavu a zapozerať sa do nasledujúcich záberov, či som dobre počul - hádzanie piva po sebe, krúžky na drevenné tyčky pripevnené okolo rozkroku, hádzanie loptičky do fotiek a koho trafím, tomu dám bozk a ďalších plno, plno, plno úchylných a divných súťaží, ktoré ale so súťažou nič nemajú, pretože tam nikto nevyhráva.. ako som už povedal priateľke - takáto šou by sa v dobách, keď naši starí rodičia boli mladí neuživila, ani by ju nepochopili.. a asi som staromódny, ale ani ja nechápem tomu, prečo by som sa mal pozerať takmer hodinu na dievčatá v plavkách, čo sa špacírujú medzi chlapmi, ktorých poznajú 2 dni, ale nerobí im problém spať v jednej posteli a celú noc sa k sebe túliť.. možno je taká doba.. možno len ja som staromódny.. ale ak je toto zábava mladých, som rád, že už mladý nie som ()

• Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)
  • Do jedné z řad se přihlásil i vítěz druhé řady Survivor Česko & Slovensko (od r. 2023) Tomáš Weimann (ještě před svým účinkováním v ní). Prošel castingem a byl osloven, zda by se do již probíhající show připojil jako tzv. bombshell. Po předložení jeho podmínek už se mu nikdo neozval. (Olík)