Sourozenecká dvojice podvodníků přesvědčí truchlícího miliardáře Bena, že ho mohou seznámit s Bohem tváří v tvář. Přizvou svého dlouholetého mentora Franka, aby 'zahrál' Boha, a všichni tři se pokusí o největší podvod svého života. (Televize Seznam)

Marze

Film je zabavny,prestoze neni tim, za co ho povazujete a budete prekvapeni, jak vyborny a za srdce berouci pribeh to je. Postavy by mohly byt trochu propracovanejsi ,aby mel pribeh jeste vetsi dusi. Artisticke duo bratr a sestra presvedci miliardare, ze ho predstavi Bohu tvari v tvar. A nekoho premluvi,aby hral Boha. ()

patto

v 90% s hodnotením filmov nesúhlasím lebo je podhodnotené. Tu okrem zaujímavej myšlienky toho moc nefungovalo. čiastočný SPOILER: Asi najväčší neduh je prevedenie myšlienky do príbehu ktorý mal u mňa "nezožrateľné" momenty a myslím, že by ho nezožralo 10r dieťa a nie to miliardár. Keby som vedel do čoho idem, tento film vynechám. 45%  (dávam ** za lákavý "obsah" od Televize Seznam a snahu o teoreticky dobrý film) ()

slunicko2

Skvělému námětu  1)  se nedostává dostatečně kvalitního zpracování, a tak celkový dojem je dost plonkový._____ 2)  Překvapivá odhalení během filmu dodávají ději alespoň něco šťávy, ale je to infuse zvnějšku a ta umělost je cítit. Jako když přidáte masox do polévky._____  3)  26letý sympatický herec od dětství a rovněž zpěvák Luke Benward (Micah) je pak pro mne tím nejzajímavějším zážitkem z filmu. ()

kingik

Výrazná dramaturgická nesourodost ve scénáři a k tomu nerozhodná a slaboučká režie. A kam film zařadit z hlediska žánru je naprostá záhada. Na scéně je sourozenecké duo dvojčat, sestra s bratrem (Luke Benward), svorně jsou to podvodníci všemi podvodnickými mastmi mazaní, kteří mají nejnověji spadeno na miliardáře (Alan Tudyk), co tragicky přišel o svoji dcerku. To je ještě scenáristicky v pohodě. Ovšem po několika málo minutách film začne být totálně pitomý. A absolutně jsem nechápal, že je někdo schopen sepsat blábol o truchlícím chlápkovi, který se chce mermomocí setkat s Bohem. A co hůř, nějakým způsobem to má vyznívat dramaticky i komediálně. Efekt komedie a dramatu se vůbec nedostavil, ani jeden z žánrů se do filmu nepodařilo dostat. Vznikl jen pořádný chaos, který má tak maximálně dvě dobré emocionální scény. Úplně nejhorší byly scény, v nichž podvodníci nastrčili zoufalému muži "personifikovaného" Boha (Michael McKean), načež ten na tu zjevnou debilitu skočil. Herecké obsazení čítá herce nižší svítivosti. Hannah Kasulka a spol. nehraje nejhůř, problém tkvěl v režijním uchopení. Autorem snímku  je debutant Scott Brignac, který se neuvedl v dobrém režijním světle. Ba právě naopak. Určitě po tomhle fiasku se hned tak do dalšího režírování nepustí. Celý film pořádně zmastil, logiku filmu jsem nechápal, nepochopil jsem ani myšlenku debilního závěru a důrazně doporučuji se tomuto nedomrlému počinu vyhnout. 3/10 ()

• Film sa natáčal v Houstone (Texas, USA). Obdobie natáčania trvalo od 3. mája do júna 2018. (Arsenal83)