She Will

všetky plagáty

Marze

Starnouci filmova hvezda se jede uzdravit po operaci na skotskou vysocinu.Ale v teto oblasti byly upalovany carodejnice a msti se tu zahadne sily. Neni to moc desive,ale je to celkem zabavne. Dle romanu Shirley Jacksonove The haunting of hill house. Je to neco mezi feministickym hororem a artovym psychodramatem. Neni tu gore, ale je to stylove, poeticke, o hruze patriarchatu. A obcas originalni, chytre ,kdy hororove prvky jsou vyuzity necekanym zpudobem. Chybela mi nejaka zasadni ingredience a konec se mi zdal uspechany. ()

Miroslav.Zac

Když točí horor žena, je to buď nechutně brutální nebo nudné. Tohle je bohužel druhý případ. Pokud chcete záběry na vrásky, hlínu a červy, podívejte se radši na babičku na zahrádce. Je to rychlé a nesebere vám to tolik času. Poctivě jsem ale film shlédnul až do konce, abych se třeba dočkal nějakého uspokojivého finále. Jestli jsem ho dostal, tak jsem ho nepochopil. ()

Corpsegrinder

Že se do toho vmotal Argento mě nepřekvapuje, má to totiž slabej nádech klasický Itálie - vyhořelý umělci, snový sekvence, čarodějnictví, no a i ten soundtrack se mi zdálo že se místama snaží imitovat Goblin. To zní dobře, jenže z toho šlo vyždímat mnohem víc. Pointa filmu mi přišla slaboučká (feministům zdar) a kromě parádní Alice Krige ve filmu nikdo nestojí za zmíňku, je to jen přehlídka zbytečnejch panáků a to včetně tý ošetřovatelky. Na debut je to dobrý a talent je tam znát, jen příště by to chtělo trochu líp dochutit. ()