Záhadný odkaz od Lucie všetko zmení. Vrah Ryklovej milovanej ženy je celý čas na úteku a detektív ho chce dopadnúť za každú cenu. Netuší, aké šialenstvo tým rozpúta. Na Koudelkov príkaz sa Karolína snaží svojho kolegu Rykla zo všetkých síl skrotiť, zatiaľ čo tajomný vrah spriada ďalšie  temné plány. (TV JOJ)

honajz

Tohle šaltrování se žánry a navíc v průběhu jedné krátké sezony nějak nechápu. Začalo to jako komediální či spíše parodický seriál, a najednou zde máme vážná témata, kde nejhumornější asi byly krabice s pizzami, do toho přepadení vietnamských večerek, kde se praly špinavé peníze, nečestní poldové a dvojka poldů, která by zasloužila už dávno suspendovat. Aspoň že Vašut si roli mafiána evidentně užívá. Naproti tomu Sandeva kromě házení kukuče měla něco zahrát a její etuda na opilou byla skutečně velmi tragická. ()

meda2016

..... Protože manželka tomu chtěla dát šanci, soustředil jsem se na vedlejší postavy. Zatím nejlepší empatická scénka předání izolepy chlapci v čekárně psycholožky. Tento 7. díl zápletkou slušný. Pánové Lichý a Štajndler, komicky nechutná dvojka. Někteří se zapomněli v minulých seriálech, někteří mají jen necelé minuty na obrazovce. Prostě takzvané nehratelé postavy. ..... A přátelé, pecka-na-konec by byla tehdy, kdyby poslal fotku Sandevy! ()

otík

Tentokrát osobní linky jsou malinko do pozadí, prostor dostává starý případ, ve kterém byl odsouzen zřejmě nevinný člověk. A všechno dění kolem má spojení s vraždou Martinovy manželky. Díl, který vyvrcholení dostane až v dalším díle. ()

• Premiéru sedmé epizody zhlédlo 731 tis. diváků (15+). (rublik05)