Keď sa noví kolegovia Martin Rykl a Karolína Světlá začali konečne zbližovať, do Ryklovho života zasiahne minulosť. Luciinho otca Richarda niekto fyzicky napadol tak brutálne, že skončil v kóme v nemocnici. Richard nedávno požiadal Rykla o pomoc, ale on odmietol. Teraz musí splatiť dlh a vypátrať toho, kto ublížil jeho bývalému svokrovi. (TV JOJ)

honajz

Tenhle díl se fakt nepovedl. Vtipný nebyl, logika šla na dovolenou a samotný případ vlastně nedával smysl (nakonec ani vlastně nevím, proč ho tak zmlátili, vždyť stejně prd věděl). ()

otík

Je pravda, že po stránce kriminalistické je tento díl ale absolutně o ničem, pátrá se po chlapíkovi, který rozbil bývalému Martinovu tchánovi hlavu. Pátrání nepátrání ale vede k daleko většímu zločinu. Hlavní tíha dílu však spočívá na budování vztahu mezi hlavními hrdiny, což sleduji s potutelným úsměvem, a z toho mám velkou radost. Ano, líbí se mi to. ()

• Šestá epizoda se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 a zároveň i celého dne, premiéru zhlédlo milion diváků 15+. (rublik05)