Detektív Martin Rykl sa rozhodne vzdať alkoholu, čo ho však psychicky úplne rozladí a rozkolíše. Jeho divoké výkyvy nálad hnevajú všetkých, no najviac kamaráta Tondu. Ryklovi poriadne hýbe žlčou najnovší prípad mŕtveho majiteľa domu, ktorého zrejme všetci nájomníci nenávideli, hoci polícii tvrdia opak. Ryklova nová kolegyňa Karolína má toho dosť a váha, či mu bude môcť niekedy úplne dôverovať. (TV JOJ)

otík

Pohodový a úsměvný díl, ve kterém už se začínají oba hrdinové špičkovat. Ano, sice chlastometr nám přestal chlastat a slušně vychovaná mladice nám začíná mluvit sprostě, ale pořád je tu vedle řešení případu vraždy chlapa ve výtahu dostatek místa na humor. Seriál se začíná slušně rozjíždět, tak uvidíme, jak to  bude dál. Tentokrát velká spokojenost. ()

honajz

Začíná mi poněkud vadit to vykrádání nápadů odjinud, třeba od Agathy Christie, ale zas na druhou stranu je v televizích předetektivkováno, a kde furt brát nápady, že? Kvůli tomu, že Rykl nepije, ubylo na zábavnosti a přibylo na jakýchsi náznacích psychologie, ten ironický a sarkastický humor zmizel. Jo, je tu pár hlášek, večeře u rodičů a sestra docela pobaví, policajtský žargon, no budiž, ale celkově už mě to tak nebavilo. ()

• Čtvrtá epizody se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera, premiérové uvedení si nenechalo ujít 882 tis. diváků starších 15 let. (rublik05)