Telo pohodené v lese privedie detektívov Martina Rykla a Karolínu Světlú do autobazára, ktorého majiteľom bol zosnulý muž. O prípad sa neobyčajne intenzívne zaujíma nielen Koudelka, ale aj Karolína, ktorá chce v skutočnosti iba zistiť, či sa Rykl naozaj dal dohromady s novou sexi patologičkou. A Rykl? Bude rád, ak tento strašný deň aspoň prežije. (TV JOJ)

honajz

Přibylo slovního humoru, což si cením. Ale ty Němci na místě činu bez povšimnutí kteréhokoliv z policajtů je i na pokus o parodii poněkud za hranou, sorry. A ta honička na stadecu, jen aby si Rykl zahrál na ledě  s hokejkou? Fakt to nešlo vymyslet krapet líp a uvěřitelněji? ()

otík

Zastihl jsem se už v pátek, že se na sobotu těším hlavně kvůli novému dílu tohoto seriálu. Tak to je bomba, to se mi už dlouho nestalo. A další díl nezklamal - vůbec mi nevadí, že Prachař nechlastá a Sandeva nenadává, naopak začíná to mezi nimi jiskřit, což dává vztahu novou šťávu. A případ? Taková klasika, nic extra, ale na sobotní večer to rozhodně stačí. Další díl, který potěšil. ()

Lukrecie odpad!

Další seriál na úrovni, super scénář a ty věčné  urážky žen se vám taky moc povedly (urážky ohledně věku, stará panna např., zajímavé je, že se nepoužívá výraz starý panic a že jich ve společnosti je 🤔💩🤭🤤) A ještě vložit tato slova do úst ženě. Moc dobrá strategie k vyvolávání dalších konfliktů a jistě povede k dobrému vývoji a budoucnosti již takto polarizované společnosti. Jo jo není nad to tahat osobní problémy se ženami místo na terapii do práce potažmo na televizní obrazovku, že? 👏💪🦾😘 Přiléhavý název se seriálu musí nechat opravdu NA ZABITÍ a nikdy více. 🥳😅🤪🤯😜 ()

• Pátá epizoda se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00, premiérové uvedení si nenechalo ujít 941 tisíc diváků starších 15 let. (rublik05)