Detektívi Martin Rykl a Karolína Světlá prichádzajú do hotela, kde sa nakrúca súťažná kuchárska reality šou „Hľadá sa šéf!“. Jedného z finalistov našli mŕtveho a všetci prítomní sú podozriví z vraždy. Nesúrodá dvojica Rykl a Karolína sa počas vyšetrovania prvého spoločného prípadu konečne ľudsky zbližuje a Karolína navyše zistí, že kolega Krátký je v skutočnosti úžasným kulinárskym odborníkom a expertom na všetky druhy jedál. (TV JOJ)

Alementina odpad!

V rámci večera s rodinou jsem tohle musela přetrpět, doslova. Prostě blbý, strašně blbý, mně bylo za ty dialogy stydno. Ještě si říkám, jestli to Prachař za potřebí.. ale holt když jsem viděla , že Kotek i Dyk mají něco podobnýho, tak holt peníze nesmrdí. ()

honajz

Furt je to vykrádačka, ale přibylo docela chytrého slovního humoru, takže se u toho docela dalo bavit (a nemyslet na nelogičnosti). Falešný Ital byl skvělý a jsem rád, že jsem po čase viděl jednu z hvězd seriálu Hospoda ve větší roli. ()

meda2016

Kapitánka zocelená výcvikem natřásá ve znělce kotlík. Férovej chlap po tahu vystrčil ptákovej prostředník z taxi. Po takovém vtipném začátku už nejde postrčit laťku výš. Jedno podpětí stíhá druhé - Kdo vyřeší vraždu??? Kolovrátek s literárními pseudonymy .....Tohle bylo poslední podívání, co šlo snést.. Držte se. ()

• Premiéru druhé epizody si nenechalo ujít v průměru 939 tisíc diváků starších 15 let, což byl nejlepší výsledek sobotního večera po 20:00. (rublik05)