Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Miluje hudbu, rád tancuje

(TV film)
  • Slovensko Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky (viac)

Televizní producentka Darcy Scott žije v New Yorku a právě připravuje dokumentární film o lidech, kteří si dávají schůzky pomocí internetových inzerátů. Přemluví proto kamarádku Erin Kelley, aby v rámci průzkumu na několik takových inzerátů odpověděla. To se však nečekaně stane Erin osudným. Na jedné ze schůzek je totiž zavražděna a Darcy pronásledovaná pocitem viny, se přes nesouhlas detektiva Vince D'Salvy, který má případ na starosti, rozhodne po vrahovi sama pátrat. Rozhodí po internetu několik vlastních inzerátů a čeká. V tu chvíli ještě netuší, že Erin nebyla vrahovou první obětí, a že si nyní z té spousty inzerátů vybral právě ten její. Podaří se jí uniknout smrti, nebo bude další z obětí, u nich policie najde jako vrahovu vizitku taneční střevíc s jehlovým podpatkem? (oficiálny text distribútora)

pupidup

strašné, strašné ...dějová linie by ušla, ale herecký výkon hlavní představitelky, to bylo totální fiasko (vyvrcholilo v idiotské chování v domě vraha a ve škrtící scéně) ruku v ruce se scénářem, který psal zřejmě nějaký mentál....takhle nelogicky se totiž může chovat opravdu jen idiot....za děj dvě hvězdičky, jednu jsem strhla za rozčilování se:o) ()

Košoun

Průměrná detektivka. Když nečekáte žádnou hloubku, tak se na to dá i kouka. Jen o tom proboha nesmíte přemýšlet! :) ()