Ostrov frajerov

Reality-TV / Romantický
USA, 2021, 50 min

Účinkujú:

Nikki Glaser (moderátor)

Tři ženy se přestěhují na tropický ostrov, kde se k nim připojí čtyřiadvacet mužů: dvanáct samozvaných sympaťáků, kteří hledají lásku, a dvanáct "frajerů" soutěžících o velké peníze. (HBO Max)

motyka52

Existuje několik důvodů, proč tohle dokoukat do konce. Námatkou jen několik z nich. Rádi se intelektuálně povyšujete nad jiné lidi. Vyžíváte se v rozličných druzích guilty pleasure. Čekáte, že se ty holky svlíknou. A určitě ještě několik dalších. Zároveň existuje dost důvodů, proč s tím vůbec neztrácet čas. Je to hroznej cringefest. Pravidla neexistují, případně se vymyšlí za pochodu. Do poslední chvíle není jasné, o co se teda vlastně hraje. Co se stalo s těma odpadlíkama a jaký měly ty jejich dva azyly smysl, kromě toho, že scény z nich byly neskutečně trapné? A to nejhorší - nejsem naivní a nečekám, že reality show jsou fakt jako nejvíce opravdické, ale tady není přirozeného a autentického absolutně nic. Vůbec. No nic. ()

fixaman

Zábavná oddychovka, která ale bohužel dává mladší generaci jasnou message: hodní kluci si fakt neškrtnou, holky chtějí idioty. Holkám to ten přístup validuje, kluky to motivuje chovat se k nim jako k masu. A moc to nevylepší ani závěr druhé řady, kde už se oslavuje vyjebávání s lidskými emocemi úplně na všechny strany. Nejsem si jistý, jestli o tohle lidem v HBO šlo. ()

DonBraso

Já ty přepálený nic neříkající reality show vcelku můžu. Vždy mě překvapí, že natočit se dá stále to stejné dokola jen s menší odchylkou. Bohužel co Fboy sráží ani není nápad, ten by byl vlastně skvělý, ale tvůrci si nějak řeknou v půlce, že z toho uděláme menší bramboračku v pravidlech. Celé to ztrácí tu dramatičnost. Hodnej vs hajzl po půlce je pryč a sledujete tři ženský a frajery, který mají balící techniky na třech slovech. Nikdy bych neřekl, že to vlastně stačí. Z některých slov už měl člověk averzi a někdy je to vážně na pětníku. Ale casting vcelku pestrej a díky tomu nápadu to mělo nečekaně spád, že jsem první sérii dal na dvakrát.Nikki Glaser vlastně svá a pak už si tahle reality show dělá srandu i sama ze sebe. Jen to už není moc soutěž. To ani neříkám o tom žádném využití vcelku, kam ty chlapáci pak zamíří, protože neopouští ostrov.Jednička měla divný konec, který opět byl úplně voser, ale když už koukám i na druhou sérii, tak asi nějaký menší odčiněný proběhlo, protože některý postavy z jedničky už máte i ve dvojce. Je to trochu zvláštní v tomhle formátu, ale ona tahle reality show je fakt dost divná. Ale recept na rande si tam najdeš. Tedy pokud nemáš 120 kilo a jdeš akorát z igelitkou z Lidlu.Dodivana tedka i druhá sezóna a opět pěkně vypečená.Prijde,ze už je to vše úplně mimo.Opet konec,ze bys vyskočil z mostu.Bohuzel je druhá řada ještě víc nedomyšlená až slizska.65% ()

Amalberga

1. série: Show se dlouze rozjížděla, 24 kluků bylo moc a na většinu z nich jsem za chvíli zapomněla. Třeba fboy Kevin se jen párkrát mihl v záběru, ale za celou dobu neřekl ani slovo. Scény z Limbra byly absolutní cringe. Asi nejvíc mě bavil fboy Garett, který do posledního momentu nepřestal být tím slizkým arogantním sobcem. Plot twist s předáváním cen se mi nelíbil, protože teď nemají fboys žádnou motivaci do show jít, když nakonec nic nedostanou. Vítězným párem je pro mě bromance Garett + Casey. P. S. Náhodné záběry na ptáčky a ještěrky byly mnohdy záživnější než "konverzace" zúčastněných. ()

Pes007

Zajímavej mix Too Hot To Handle a seznamovacích reality shows (tři holky si vybírají z 24 chlapů, půlka z nich jsou chroničtí děvkaři, což ony neví). Dynamický střih, vtipná a sarkastická moderátorka, příjemná stopáž (osm dílů, každý cca 45 minut), hezky dělaný cliffhangery, kdy se na konci každého dílu vyřazuje + pár plot twistů. Výběr soutěžících není bůhvíjaký, všichni zase krásní a namakaní, holky taky moc rozumu nepobraly. Lepší nadprůměr. (HBO Max) ()