Akage no Anne

• Japonsko 赤毛のアン (viac)

silentname

Zdieľam asi rovnaké pocity k "Anne Of Green Gables" ako k pred chvíľou komentovanému "Alice In Wonderland". Pamätám si tie malé príbehy, bavilo ma to a animácie boli opäť na perfektnej úrovni. Pôsobilo to čarovne, elegantne a malo to kúzlo farieb, aké som na tú dobu asi ani nevidel. Neviem koľko som mal, keď som sa s tou sériou stretol, ale odhadol by som to tak na 10 rokov a bavilo ma to sledovať. Neviem či sa k tomu dá niekde dostať, aby som si to mohol pripomenúť, ale seriál mal rozhodne príjemné čaro a rád som ho pozeral. Ak by niekto vedel kde sa to dá pozrieť, tak mi pokojne dajte vedieť. Rád si to pripomeniem. Hodnotenie: A- ()

Skeevee

Jediné zpracování románu, které se mi líbilo a ve skutečnosti mě ke knížce i přilákalo =) tenhle seriál má v sobě velkej náboj a skutečně stojí za to, i když to rozhodně neni tématicky nic, na co bych se dívala...je to taková výjimka potvrzující pravidlo. Stojí za to podívat se na pár dílů, ačkoli si myslíte, že se vám to líbit nemůže...no, teď už stejně nebude kde k vidění, takže je to vcelku jedno =/ ()