Umělecký taneční film divadelního studia Farma v jeskyni zachycuje v působivé atmosféře prchavé momenty z lidských osudů... Projekt Efeméry původně vznikal jako živé představení splňující protiepidemická opatření. Z cirkulujících kabin výtahu páternoster měli diváci sledovat paralelně probíhající děje na šesti poschodích Paláce Lucerna. Nakonec nebylo možné projekt realizovat naživo, a tak vzniklo zajímavé filmové zpracování tohoto uměleckého díla. Z malého prostoru výtahové kabiny zahlédnete kaleidoskop životních situací, které se odehrávají paralelně. (Česká televize)

ostravak30

Nejsem příliš tanečně zaměřený a na baletu jsem v životě nebyl. Nevyhledávám ani jiná taneční divadelní představení. Faktem ale je, že to bylo velmi originální. Na druhé straně jsem některé osudy pochopil jiné ne. Na mém hodnocení nezáleží, nejsem tím konzumentem, pro kterého Farma v jeskyni své vystoupení chystala, ale přišlo mi to zajímavé. ()

rivah

Taneční či pohybové divadlo zachycující postavy v různých polohách, bavící se, kroutící se, spící. Film plný tajemna.(max.70%) ()

Amonasr odpad!

Výjevy jak z ústavu pro choromyslné, jejichž smysl mi naprosto unikal, pokud jím ovšem nemělo být navození pocitu zhnusení. ()