Hlavní hrdinové Earthrealm jsou napadeni Shao Kahnem a jeho armádou, což vede k velkému násilí a krveprolití. Lord Raiden osloví Elder Gods, aby navrhl řešení, a to závěrečný turnaj mezi Outworld a Earthrealm, kde se zapojí Johnny Cage, Sonya Blade a Jax. Scorpion se vydává na cestu, aby našel mystické prsteny, které by se mohly dostat do nesprávných rukou ke zničení vesmíru. Osud, který visí na vlásku, je nyní v jejich rukou. (HanzoBureshi)

EvilPhoEniX

Bavilo mě to víc než Animovaný Zaklínač. Gore,Fatality, Xraye opět parádní i na anime poměry, Akce je dost, nezdržuje se to žádným zbytečným příběhem a jde se rovnou na věc a turnaj zabírá četnou část stopáže. Do toho Johnny Cage skvěle hláškuje a o zábavu je postaráno. 7/10. ()

novoten

Nemůžu uvěřit, že za takhle směšnou vypravěčskou konstrukcí stojí ten samý tým, co mě relativně nedávno odpálil Scorpionovou pomstou. Možná za to může právě určitá přesycenost značkou, kdy jsem krátce po sobě měl k dispozici hry, první animák i hraný film, ale Bitva říší dopadla rozhodně zdaleka nejhůře, a to rovnou o několik tříd. Vždyť turnaj, na jehož konci čeká samotný Shao Khan, by měl být adaptací za odměnu. MK II je pro mě ikonickým zjevením, které do mého života kdysi dávno přineslo tenhle krvavý fandom a přestože si uvědomuji, jak taková béčková premisa může rychle zestárnout, nepřenesu se jak přes zbytečně zkratkovité představení nových postav (které ale stejně rychle vyklízejí pole a scénář si je klidně mohl pošetřit do dalšího dílu), tak přes otřesné finále. Do jistého bodu jsem byl jen zklamaný epizodickým vyprávěním a zjednodušenou animací, ale v poslední třetině jsem nevěřil svým očím. Místo gradace se začne motat dohromady několik příběhů dohromady a výsledek tak vypadá jako zaměnitelný boss fight z jiné a hlavně zoufale nezábavné značky. Doteď tak trochu tápu při přemýšlení nad tím, co jsem to vlastně viděl a budu věřit, že se tvůrci do příště poučí a budou adaptovat jednu hru po druhé a ne všechny díly dohromady. Očividně mají nahráno a napřemýšleno dopředu dost, tak stačí se jen alespoň trochu držet zpátky. ()

H34D

Mortal Kombat zejména po posledních pár videoherních dílech tvoří již docela objemné univerzum plné různých postav, klanů, minizápletek i celých světových epoch, takže napsat film z tohoto světa není extra těžké a naopak je to docela vděčné. Proto nemohu projevit slitování jak s posledním hraným Mortal Kombatem, tak tímto animákem. Jakkoli je úvod silný a vtahující, tak posléze se ukáže, že film je obsahově prázdný a hloupý. Velká část je věnována soubojům, což osobně příliš nechápu. Musím trvat na tom, že pořádná bitka bude vždy vypadat a působit lépe mezi hranými herci s reálnou choreografií, než v animáku. 6/10 ()

Spiker01

O něco menší šleha než jednička, která přišla překvapivě rychle a jsem zvědav, zda-li budou ještě animované díly. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge mě v době premiéry zasáhlo fakt dost a jsem hodně rád za animovanou tvorbu studia Warner, snad to momentální šrty až příliš nezaříznou. Tak bude dřív další hra nebo animák? Obojí trvá dlouho. ()

Shakers

Mne to prišlo podobne dobré ako predošlý Scorpion’s Revenge. Aj keď ten bol o chlp lepší, predsa len bol origin Hanza zaujímavejší. Tu v pokračovaní už išlo do tuhého a turnaj fičí na plné obrátky. Je tu hromada akčných scén, známych postav, ktoré fanúšikov potešia (mňa najviac potešil Cyrax a Sektor, ale aj Sub Zero a Smoke, či smrteľný Raiden). Mortal Kombat mám rád a aj keď to mohlo byť lepšie, nenudil som sa, skôr príjemne bavil s postavami, ktoré už roky poznám. 90% - 5* ()

AllShallFall

Úplně nádherné pokračování. Jak jsem již psal předtím. Je to jiný příběh, než je v klasické hře, ale není zase až tak úplně odlišný. Takový měl být hraný film Mortal Kombat. A jak se zdá, animák ho hrave položil na lopatky. Samozřejmě, že nesměly chybět oblíbené fatality. Co mě velmi potěšilo, že Scorpion a Sub-Zero nakonec byli bojovníci ruku v ruce. Hodně známých postav. Mínus pro mě byl Raiden. Ne že by se mi tam nelíbil, ale moc neukázal. A přitom Raiden je má nejoblíbenější postava. Škoda. Vím ale, že Raidenovi není konec. Je to totiž pořád bůh a jeho činy byly jen záměrem. Určitě bude pokračování a už teď se na něj těším. ()

SonGokussj

Jestli tohle mělo být pokračování MK Legends: Scorpion's Revange, tak já jsem vánoční kaktus... Víc jsem se smál (ne kladně) než si příběh užíval. Všechny postavy, střihy, animace, hudba, všechno je tam idiotické. Jednu chvíli tam jde Jax proti Shao Khanovi, ten mu trhá ruce, střih, po minutě je v klidu a připraven k dalšímu boji, i když prohrál. Wtf :-D A těchto okamžiků je to plné. Nemá cenu dál popisovat, Zmatkovitost nadevše 30 % ()

Tony.cs

WB prostě umí. Někdy se člověk pozastaví nad tím, jak naloží s jeho oblíbenou postavou a turnaj není úplně vyvážený, nicméně akce je fajn, je jí hodně a celé je to opravdu Mortal Kombat. ()

Jango_Fett

Po prvním díle kde byli postavy pořádně rozebrané a měli nějaký vývoj (hlavně vymazlený Scorpion) přichází druhý díl který obsahově působí šíleně uspěchaně a překombinovaně. Začátek hodně dobrý, ale pak to začne čím dál tím více klesat. Zápas (závěrečný Mortal Kombat) nemá daná jasná pravidla, všichni se mydlí se všemi, divák netuší čeho musí jaká strana dosáhnout. Navíc všechny souboje jsou uspěchané, z každého je tam pouze chvíle a občas ani člověk netuší zda-li poražený přežil nebo ne...v závěru filmu pak turnaj působí dojmem že kdyby tam nebyl, tak se ani nic nestane. Finální "kaiju" souboj ani nezmiňuji, to bylo hodně přehnané a zbytečné. Nové postavy jak rychle přijdou tak taky odejdou, žádné rozpracovaní charakterů nebo vztahu s těmi ostatními. To co by v klidu mohlo být rozdělené na dva filmy je splácnuté do jednoho. Nyní tyto dva animáky na mě působí úplně stejně jako původní dva filmy (první dobrý a druhý dosti špatný). Což je velká škoda, jelikož to mělo našlápnuto na pořádný propracovaný animovaný universe. Pokud bych si měl tento rok vybrat z obou MK počinů, tak za mě vede na celé čáře hraný film. ()

Chen

Efektní, o tom žádná, některé fatality jsou lahodné, ale příběhově je to hrozně přeplácané a zmatené a to i pro člověka, který je fandou Mortal Kombat, natož pro někoho, kdo o téhle tematice příliš neví. ()

moviefreak

Niektoré veci z MK nikdy neomrzia (fatality, brutality, gore) avšak množstvo ostatných už lezie hore krkom. Liu Kang zase OP? Kung Lao opäť DEAD? Johnny Cage navždy DICK? Po 11, či koľko hrách, 3 filmoch, zopár animákoch, a seriáloch je to všetko na jedno kopyto. Chcelo by to niečo originálne alebo jednotlivým postavám dať spin offy... Chápem, nie každý pozná MK a animák je cesta ku hrám, ale pre hardcore fanúšikov bude lepšie hrať iba hry. A animácia je v niektorých scénach fakt BLEEE... ()

filmmovier

Ten Mortal Kombat mě prostě baví! A stejně jako Škorpionova pomsta, i tenhle animák je lepší, než letošní hraný film (který je ale taky super). Tenhle animák opět nabízí hromadu akce a soubojů na velmi sympatické stopáži hodiny a půl, zajímavé postavy a taky zajímavý příběh (samozřejmě v rámci MK). Turnaj je v týhle podobě fakt výbornej a Johnny Cage hláškuje o sto šest. Bavilo mě to moc! 80%. ()

oveckaoa

Jednička byla lepší a o dost tady je to parádní do té doby než se dostanou k turnaji pak to je bída. Proč se to jmenuje Mortal Kombat, když většina těch postav v bojích stejně přežije aj , když prohraje? odsere to v podstatě jen Stryker , který byl beztak zbytečný , Kung Pao a Raiden, který beztak zase ožije souboje jsou celkově bídné a jsou v rychlých prostřizích tak, že si z nich nic neužijete . Scorpion a Sub Zero kdyby zde nebyly nic se nestane a nové postavy mají malý prostor . To, že Kitana zradí bylo jasné od začátku tak, že to není nic překvapivého opět mě štval Liu Kang a ty jeho pazvuky vím , že to dělá i v hrách, ale tady to dávat nemusely. 60 procent ()

Zek

Do půlky filmu, je to absolutní nářez. Ovšem ke konci, to bylo až tak překombinované a strašně příběhově urychlené, že musím dát o tu hvězdu míň, ale i tak je to určitě daleko lepší než novej film. ()

Maynard.

Tak, tenhle týden je pro mě ve znamení 1.školního týdne dcerušky, což probíhá tak, že sme byli 1. den a další dny už nám pěkně leží doma s nemocí... Jo a taky je to pro mě týden ve znamení Mortal kombat, začlo to znovuskouknutím nejnovějšího filmu a přesunulo se to k tomudle kreslenýmu. Škorpionova pomsta byla skvělá,a tohle navazuje na tu kreslenou brutalitu. Postav sice přibylo mnohem víc, takže je to spíš užž PC hra 2, ale nevadí. Příběh celkem slušnej, ale ty souboje krvelačný sou fakt špička. Ještě mě čeká jeden film, jupí. ()

iXtr3m3

Objektívne možno slabšie ako prvá časť, ale určite tomu neznížim hodnotenie kvôli toľkej porcii fatalít, gore efektíkov, brutálnej akcie, ktorá nemá v animovanom svete obdoby a skvelého týmu vrátane hláškujúceho Johnyho Cagea. ()

Han22

Stejně jako první díl absolutní masakr. Všechny kouzla, fatality, obrovská porce brutality, nečekané úmrtí hlavních postav a +/- příběh druhé hry. Tvůrci dokonce ukázali (marnou) obranu pomocí moderních zbraní. Mínusy bych našel, je to brutálně přepálený, občas s šíleným střihem a ty postavy a dějové linie z dalších dílů byly zbytečné. Ale jako fanoušek světa Mortal Kombatu nemůžu jinak než 5*. ()

kenkaku

Mortal Kombat Legends 2” mě překvapivě sedl stejně (možná malinko více) než předchozí Scorpio. Dějem je to prakticky pokračování předchozího,  známe tváře jsou zpět a sem tam vytržená páteř také dojmu neuškodila. Takže celkem nechápu ten propad v hodnocení. Jasně rozhořčení nad scénářem si umím představit (“realms merge/unmerge” v akci…. Ach můj Raidene), i tak… sakra je to Mortal Combat a přijde mi lépe natočený (resp. animovaný) i stříhaný než minule Scorpio. ()