Zlatica plánuje svadbu s Ondrom, ale tomu sa do ženenia nechce. Ako jej to povedať, keď na svadbu na Slovensku pozvala už celú jeho rodinu? Kubo sa v tábore zamiluje do Terezy a jeho otec David do Karlovho historického autobusu Robur. Na pánskej rozlúčke s (ne)slobodou spíše Igor nepriestrelnú zmluvu. Ako toto dopadne? (TV Markíza)

mira007

Nástup Donutila fajn, ale jinak se to vůbec nepohlo ani o milimetr ani v zajímavosti ani v čemkoliv vtipném. Navíc mi přijde debilní padesátiletý Liška, kterýmu se nechce do svatby s dvacítkou Zlaticí, aby chudák neztratil volnost. To nevím jestli je tohle téma do rodinného seriálu, spíš nějaká kolovrátková vztahovka na Primě. ()

Nugat

Furt si říkám... dám tomu šanci... spousta nesmyslů. K vyšperkovaným interiérům a exteriérům krásné chalupy a úchvatné přírody je tu podivný obchod... tábor na zelené louce, kůlna bez jediné pavučiny... podivně zarostlý vrak bez špetky prachu a starého jehličí v liště... lakované stoly na venku, opuštěný oheň v létě na terase - jako děti mají starou páku a opilí zpívají Co jste hasiči? To tam větší klišé není? A co to zpívají děti na táboře? Pochybuji, že to znají.... Jsem věrná čt, zkusím ještě jeden díl... ()

Peabody

no po dvou dílech jsem dost vyděšený. Podstata zápletky dílu - tři chlapi jdou pytlačit, na loďce se zvrhnou a pak se ožerou. To zabere 40 minut děje, mezitím nějaké zápletky - ta-co-se-mu-líbí spadne do vody a převléknou si trička aby byla v suchu. Neuvěřitelně nastavovaná kaše plytkými kydy. třetí nedám, srry ()

rakovnik

Druhý díl a stále čekám na slibovanou cestu. Zatím je každý jinde. Protože se pořád moc nebavím, všímám si nesmyslů, jako jsou výstavba tábora na zelené louce - po střihu perfektně upravené, vybavení krámku, nebo zázračné renovace autovraku. Podobné slovenskému seriálu "Prázdniny", který sice také nestojí za moc, ale léto dělá své, obzvláště v lednu. ()

Brtniik

I v druhém díle stále jen přípravy na cestu. **** Objevil se mistr Donutil, ajajaj. Překvapilo mě, že jako bývalý roker je hašteřivější než jeho syn a ne nad věcí. Počkám ještě až vyrazí Roburem (jsem zvědavý jak to nazvou (karavan či obytný vůz) v TV v tom mají náležitý zmatek) a pak to asi vzdám. **** Školou povinné děti "stříhají metr"?! Leda v hlavě umělců a kdoví, kde i ti k tomuto fenoménu přišli, když se jako jeden muž vojně vyhýbali. Co to je ten pomocný vedoucí - frajírek? Toho si asi také vymyslel někdo, kdo na táboře nikdy nebyl. Dost trpím. **** Mile mě překvapila  Pavla Gajdošíková. ()

• Premiéru druhé epizody sledovalo 1,56 milionu diváků starších 15 let (podíl 39,2 %), byl to nejlepší výsledek pátečního večera a také celého dne. (rublik05)