Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

ditrue

| 60% | YouTube kanál Tří Tygrů jsem nikdy extra nesledoval, ale jejich humor mám rád i když mi né vždy sedne. Tady dostaneme to samé ve filmové podobě s vyšší produkční hodnotou, pár akčními sekvencemi a propojené jednoduchým dějem, který nás zavede hned do několika států. Navíc potěší easter eggy pro bystré diváky v podobě různých odkazů na kultovní filmy, slavné herce, použití Wilhelm screamu, superhero landing nebo cameo rolí slavných osobností. Přestože je to celé tak trochu hit and miss, kdy některé scénky fungují lépe než ostatní, většinou jsem se skvěle bavil, a to především díky Čubovi a Polákovi. Kozubova postava byla na mě už často dost přehnaná, ale i on v některých situacích zazářil. Celkově jsem hrozně rád, že i něco takového má šanci u nás vzniknout a dostat se do kin, protože tohle a podobné projekty přesně potřebujeme pro ozvláštnění české komediální filmografie. A je super, že tady máme schopnou partu ukazující svérázný ostravský humor v docela povedené formě. ()

Crocuta

Bizarní komedie, která svým prvoplánovým humorem (ne)důstojně navazuje na pofidérní tituly z 90. let, jako "Trhala fialky dynamitem" nebo "Ještě větší blbec, než jsme doufali". Produkty Tří Tygrů mám rád, ale celovečerní formát, kdy jsou vtipné skeče a výborné hlášky poslepovány debilním, trapným a (což je nejhorší) nudným dějem, jim ani trochu nesvědčí. Štěpán Kozub přehání své pitvoření natolik, že mu dost často není vůbec rozumět. A čemu mělo sloužit třeba takové cameo Miroslava Kalouska, to ví asi jenom Bůh... ()

verbal odpad!

Tři tygři – jeden špatně hrající vesnický podnikatel, jeden bezcharakterní herec a jeden žinantní neumětelský přisírka, pěstovaný patrně na orgány, všichni tři svorně parazitující ve stínu rachitického blondýna s velkou hubou, bezesporu za posledních pár dekád nejzářivějšího to talentu nejen své degenerace. Bývali svěží, bývali ostří, bývali kreativní, bývali vtipní a v pandemenci si udělali solidní jméno i renomé. Jojo, parádní potenciál to býval. Pak však Čuba začala zběsile masově monetarizovat za každou cenu, pásová výroba zpoplatněných rychlokvašných trapkoskečů pro retardy pomalu zabíjela kreativitu i tah na branku, dobře rozjetá loď neutěšeně nabírala kurz směr prdel, pak ještě víc, ještě víc a ještě víc, až jako Opus gluteus uplácali snad nejděsivější a nejtrapnější mrdku od dob, co Sypal kradl Dagmaru. Mrdku, kterou klidně mohli alespoň trochu důstojně nechat tiše zaniknout na svém kanále vyhořelých pícnin pro hovada. Ale to oni ne, opojení slávou a pevnou vírou ve své tumory, jímž se rozštěpové přeci tolik chichotají, to naprudko narvali do kin! A to je morálně naprosto srovnatelné s tím, jako když zmrdečkové prodávají senilním babičkám za padesát litrů čínské hrnce v hodnotě dvou chujanů. Já vím, doba je zlá, žije tu s námi čtyřicet procent voličů ANO a třicet procent jiných solvin, čili na trhu audiovizuálních zvratků pro dementy je majoritní kupní síla, ovšem jsem toho názoru, že slušně vydělávat se stále dá i s grácií, bez kurvení vlastního dobrého jména, a nejen tím, že ze sebe děláte na Tytrubku totální čuráky a měňavky to zběsile lajkují. Jeden slavný režisér tohoto slzavého údolí si mi kdysi posteskl, že je nesmírně frustrující až kontraproduktivní snažit se v našich lůzrech a hnojích točit sysluplné, zábavné a inteligentní filmy, když ty pak skončí v zapomnění na placce jako podpěra hajzlu nějaké dělnické domácnosti, přičemž kina vyprodá Kameňák nebo nějaká furtdokolová řídká hnědá hmota s Langmajem a Hřebíčkovou. A taxe patologický hraboš Bertík dočkal svých patnácti minut jednoznačně vykozubované polní trávy, nadšeně spasené hýkajícím stádem bandaskářů, a mého upřímného pohrdání, Baroš si příznačně zaplatil film výhradně pro bandu Barošů a pustit k psaní scénáře dysgrafického Poláka (nápadně se to rýmuje s Trapák) s těmi jeho veskrze špatnými až ubohými provorepublikovými „ondoň“ frky, jímž se nesměje už ani moje senilní babka, taky nebyl dvakrát dobrý nápad. Nejen, že jste mě, kokoti, nasrali, ale co je horší a téměř nemožné, hlavně rozesmutněli, jak jste elegantně a bez skrupulí dokázali pro mamon a pomíjivé výsluní spláchnou do hajzlu léta satanolibé dřiny. Štefo, Ti říkám, pal od tama do piče dřív, než promr(h/d)áváním talentu přibereš na Norbertovu porážkovou váhu. Já vím, že jste gayfriendi a být „velkým uměleckým ředitelem“ na Titaniku je dozajista děsně významná funkce, která nejednomu mlíčňákovi zamotá hlavu a přidá na důležitosti, ale tahá Tě to k ledovci a všem je na první pohled jasné, že bez Tebe by byl Mír akorát tak válkou pár provinčních neumětelů o přežití. A pane Křižka, ruku na koule, opravdu jste měl po Vašich předchozích solidních počinech tak nutkavě zapotřebí pomazat se hovnama??? () (menej) (viac)

FrankSusta

Delší, promakanější, s více dějovými linkami, ale stále staří dobří Tři tygři! Tak jak je mám rád a tak jak mě snad nikdy neomrzí. I přes pár slabších dílů, co jsou ke shlédnutí na jejich youtube kanálu, jejich nápaditost, humor, herce, zkrátka téměř vše zbožňuji. No, a jejich film jsem si zkrátka v kinech nesměl nechat ujít!!! Sice jsem na něj šel až skoro měsíc po premiéře, ale i tak. No, a nemohl jsem věřit svým očím!!! Kvarteto Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák (bohužel poslední dva jmenované v jejich videích vídám čím dál méně) vtipem jen hýří a v neskutečně pozitivním a nakažlivém duchu ho rozsévají po celém kině (teda, byli jsme tam dohromady tři, ale to já nemohl ovlivnit) a já se prostě bavím a miluju to (jejich přízvuky jsou dokonalost sama)!!! A i přes to, přes pár menších změn, že to je víceméně stejné jako videa na youtube, je to super! Jo, humor to není nějak extra rafinovaný, ale je podávan s lehkostí a láskou... no, prostě jsou do něho očividně dost nadšení. Uráží to tedy polsko, slovensko, Brno (,,Co Brno schvátí, to už nenavrátí!'') a trochu i Prahu, ale já ani v jednom z těchto míst nežiji, takže mi to nevadilo a smál se s nimi. Film se hláškami vyloženě přeplňuje a válí se v nich, stejně jako v masivní akci (největší český akčňák, co jsem kdy viděl - možná celosvětový nejlepší), která vytváří jejich atmosféru naprosto dokonale. A lajna s mafií je dobrá, ale trochu nevyužitá. Nejtygrovatější počin Tří tygrů!!! Ale oproti ostatním filmům jen na tři hvězdy, jinak by to mohlo být jasných pět (nejspíš). 7,5-8/10  výběr nej hlášek: ,,Obávám se, že tu máme nějaké nevyřčené diapozitivy'' - ,,Polsko, to je horší než peklo!'' - ,,Vy jste ještě nečetl Bibli? Teda, nechci nějak spoilerovat, ale s tím Jesusem to nedopadne úplně dobře'' - ,,Ty jsi můj táta?!?'' ,,Otec'' ,,Ale jsi můj taťka!?!'' ,,Já jsem otec všech'' ,,No maminka říkala že jsi klátil všechno s roztaženýma nohama... '' - ,,Tak co otče, už byl krocan v troubě?'' ,,Ale ne, my jíme na Vánoce kapra'' - ,,Ale ne, když tvoje mamka říkala, že to byl večírek, nemyslela příjmení, ale přezdívku!!!'' - ,,A máte malý chuje!'' ,,A vaše matky taky!''   Meganáhul, miluju to a těším se na druhý díl!!! ()

B!shop

O zadnou pecku se sice fakt nejedna, ale uprimne, cekal jsem daleko vetsi pruser. Trem tygrum slusi samozrejme daleko vic kratky skece, idealne improvizovany, ale i tady se da zasmat. Prekvapive ani moc ne u jejich klasickejch foru, ktery uz byly stokrat zopakovany v jejich skecich, tady se u nich clovek pousmeje mozna tak poprvy, ale kdyz se to ve filmu opakuje po desaty za pul hodiny, zacne to uz bejt spis lehce otravny. Naopak novy veci/novy postavy dovedou obcas slusne pobavit. Dej je sice slepenec scen s jednoduchym dejem, ale hlavu a patu to s primhourenym okem ma, navic film slusne odsejpa a akce je na cesky pomery docela v pohode. Moc jsem nepochopil, proc je v hlavni roli zrovna Milan s Votrubkem a jeste min rozumim tomu, proc si herci nestrihli vic roli, ale treba to souvisi s dalsima chystanejma projektama. Takze celkove docela fajn komedie se sympatickym obsazenim, silenejma hereckejma vykonama, vizualem vypadajicim lip nez 80% cesky produkce z poslednich let a par fakt perfektnima forama. Znovu uz bych si to asi nepustil, to si radsi dam nejakej jejich skec na Youtube, ale slusny 3* to da. ()

• Miroslav Kalousek si ve filmu zahrál úplnou náhodou. Jednou byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka (od r. 2012), kde na otázku, co ho baví, odpověděl, že Tři Tygři, a že by si s nimi rád někdy zahrál. (VSVB)
  • Režisér filmu Emil Křižka dostal na starost akční choreografii, přípravu a trénink herců. (VSVB)