S Paris v kuchyni

(relácia)
  • USA Cooking with Paris

Paris Hilton vám ukáže, že v kuchyni to zvládne úplně každý. Jedinečný pořad o vaření ve velkém stylu a s extra porcí zábavy. (Netflix)

Equilita

S Paris v kuchyni to bol miestami pekný bizár. Ale úprimne, kto pozná Paris, nemohol čakať nič iné. Takže o serióznom varení to nebude. Ide skôr o zábavu a prehliadku dokonalých (a nepraktických) outfitov pri varení s Parisinou výraznou osobnosťou a sebaprezentáciou. Pri kulinárskych schopnostiach jej hostiek to tiež nevyzerá na Michelinovu hviezdu a tak som sa aj ja, tiež nie moc veľká hviezda v kuchyni, cítila aspoň trochu ako Gordon Ramsay. Nevadí, keď sa vám v kuchyni niečo nepodarí podľa vašich predstáv, stačí pridať viac trblietavých ozdobičiek, zapichnúť logo Chanel alebo LV a bude to dokonalé. Sliving! ()

phamphi

"Blend this bitch." Cooking tip: These are tongs. (In case you call them "the picking upping thing"). Cooking tip 2: Kitchens don't clean themselves. Cooking tip 3: Wear sunglasses when cutting onions so your eyes don't burn. And you'll look hot! #sliving ()

Bozvav

Něco mezi mega sračkou a bizardním, nicméně zajiszé super byznys plánem. Paris promenádující se v naprosto šílených módních kreacích po kuchyni, která téměř jistě není její vlastní a hrající si na hospodyňku. U toho jako že nenápadně propaguje značky šampaňského, MC Donalda, křupky a jiné. Zcela určitě těmto podnikům nedělá reklamu za nějakou žebračenku. Zve si ujeté hosty a společně se tváří, jak skvěle se baví. Prostě šíleně pitomá podívaná, kde je mi líto akorát těch jejích psů. Paris je hezká, byť dosti vyumělkovaná, její sty:l jsem blonďatá blbka, jí dost vynáší a zjevně tom umí velmi dobře chodit. Nicméně do kuchyně bych si ji nikdy nepustila. Celý pořad je zoufale zbytečný a prázdný, ale shlédla jsem ho, tudíž svůj účel zjevně splnil. Paris bude o něco bohatší a mně umřelo 6000 mozkových buněk. ()

Deleatur

Sice Paris podezřívám, že roli blbé bohaté blondýny přehrává, ale bavil jsem se a neomrzelo mě to vzhledem k pouhým 6 epizodám. Koneckonců ani ostatním celebritám to moc nešlo a překvapivě si nejlépe vedly Kardashianová a ta druhá Hiltonovic holka, kde byla ještě zřejmá sourozenecká rivalita. Nicméně prezentované pokrmy byly do jednoho nevábné, tak se mi je ani nechce zkoušet. Největší hnus byla ovšem psí louže na kuchyňské lince, kterou Paris akorát setřela papírovejma utěrkama! Někdo by na ni měl poslat hygienu! // 35% ()