You Are My Glory

• Čína Ni shi wo de rong yao (viac)

jarah

Chcem a budem hrozne neobjektívna, vystrieľam 5*. Prečo? Lebo krásna Dilraba, charizmatický Yang Yang, úžasná chémia, romantika, duchaplné a vtipné dialógy, nenápadné gestá lásky, chytľavý soundtrack, nápadité spojenie dvoch rozdielnych svetov a hlavne, žiadne prepálené a za vlasy pritiahnuté intrigy, iba život. Viem, že existuje mnoho lepších seriálov, ale hodnotenie je subjektívne a ja som tak správne unesená, že im odpúšťam drobné prehrešky a nedostatky. Pokojne by som u tohto seriálu zniesla aj viac epizód. ()

Amalberga

Vydržela jsem na to koukat jen kvůli Yang Yangovi. Jeho drahá polovička Jing Jing je neskutenčně otravná a chvílemi mě i děsila svou posedlostí štíhlou postavou a doslova počítáním každé kalorie v jídle. První epizody mě velmi bavily, ale potom to celé začalo být velmi utahané a dost jsem přeskakovala (v podstatě všechny záběry, kde řešili Yu Tuovu práci). Klidně Mohli celé draha osekat na 25 epizod a nic by se nestalo. ()

alisek87

Příběh jak slavná herečka a její bývalý spolužák se potkají díky hře. Celkově je to velice milé, chápu, že hra, kterou hraji je sponzor, takže těch herních pasáží, které jsem přeskakovala je tam dost, ale jinak mě to moc bavilo. Dilraba je teď velmi často obsazovaná a zatím všechny seriály mě s ní bavily :) ()