Chytit a zabít: Nahrávky z podcastu

• USA Catch and Kill: The Podcast Tapes

Tento dokument z produkce HBO přináší v šesti půlhodinových epizodách intimní a odhalující rozhovory Ronana Farrowa s informátory, novináři, soukromými vyšetřovateli a dalšími zdroji, které shromáždil pro svůj podcast a knižní bestseller oceněný Pulitzerovou cenou "Chytit a zabít: Lži, špioni a spiknutí na ochranu predátorů". Seriál odhaluje více podrobností než podcast a kniha, přináší dosud neviděné záběry a nové poznatky o příběhu, který otřásl současnou společností. Díky novým úhlům pohledu a důkazům - nejen o tvrdém úsilí odhalit mocného predátora, ale také o systému, který stále pomáhá zakrýt tyto hrozné zločiny - překvapí informace v této sérii i ty, kteří jsou s popisovanými událostmi obeznámeni. (HBO Europe)

TroiMae

Anatomie impéria sexuálního predátora. Harvey Weinstein a jeho moc, která jako gravitace vytváří systém kroužící kolem něj a pohltí ty ženy, co přečkaly jeho útoky. Nepomůže soud, ani policie, nebo média, ale mnohaletá usilovná práce a osobní angažovanost, které odhalí jak predátora, tak systém tvořený lidmi, kteří zločiny pomáhali mnoho let zakrývat. Odpovědí na otázku „proč to ty ženy nenahlásily dříve“ je „proč nás to celou dobu nezajímalo?“ #MeToo ()