Manyeosikdangeuro Oseyo

• Južná Kórea 마녀식당으로 오세요 (viac)
Južná Kórea, 2021, 7 h 42 min (Minutáž: 47–60 min)

Jin Jung (Ji-hyeon Nam) je normální 28letá žena se stabilní prací a přítelem, a to až do doby, než se s ní její přítel rozejde a ona ztratí i svoji práci. Jin se poté rozhodne otevřít si s matkou restauraci, která ovšem zbankrotuje. Její matka odjede na venkov a Jin zůstává opuštěná. A to až do doby, než se objeví Hee-ra Jo (Ji-hyo Song). Hee-ra je čarodějka, která si chce pronajmout Jininu restauraci, aby z ní udělala byznys, kdy svým zákazníkům vždy splní jedno jejich přání. Za splněné přání si místo peněz od nich vždy vezme něco, co je pro ně cenné. Jin Jung je ze začátku skeptická, ale díky tomu, že Hee-ra splnila i jí její největší přání, rozhodne se restauraci pronajmout. A právě tato restaurace se stane velmi populární. (mikki089)

Andrea1717

Námet, ktorý mám rada a ani seriál nesklamal. Smutné príbehy, záhady, mágia, odkrývanie osudu hlavných hrdinov, minulosť a súčasnosť. Všetko pekne do seba zapadalo. Páčilo sa mi to a dúfam, že seriál bude mať pokračovanie, hlavne pre to, že mi tam chýbalo citové zblíženie hlavných hrdinov, v ktoré som od začiatku dúfala. ()

ChArLeNe

Čarodejnica, ktorá zúfalým ľudom splní jedno prianie, za ktoré sa platí nekonvenčným spôsobom. Jedna z tých k-dram, kde úchvatná kinematografia nenahrádza obsah, ale scenár je kvalitný, postávam nemám čo vytknúť a epizódy sú pútavé. Objavili sa aj vtipné scénky, ako napr. rozprávajúca mandragora. Páčilo sa mi, že seriál takisto rozobral, že si môžeme vybrať nesprávne a svoju voľbu oľutovať. ()