Katka232

Takže další She was Pretty, nebo Pretty Li Huizhen, tentokrát však v Japonském podání a zkácené na 10 dílů. Není to špatné. ()

Zíza

Upřímně, líbilo se mi to víc jak korejská předloha, hlavně ze začátku. Herecké výkony byly dobré, Košiba Fúka je krásná slečna, která hrát umí, Nakadžima i Akaso jí velmi zdatně sekundovali – oba dva v rámci povahy své postavy. Neřekla bych, že přidali něco navíc. Ale to nevadí, je to pořád velmi pěkný a milý romantický seriál o hledání sebedůvěry. V podstatě do 9. dílu jsem si myslela, že tomu dám o něco vyšší hodnocení, ale ten poslední díl... byl suchý. Divně uspěchaný, nesourodý, nezajímavý, takže mi nakonec v paměti uvízl nejvíc, protože jsem to sledovala zároveň s tím, jak to vycházelo. Škoda. Z celkového hlediska je to rozhodně lehce nadprůměrné a pokud máte chuť na nenáročnou romantiku s příjemnou hrdinkou, rozevlátým podržtaškou a chladně zapáleným kamarádem z dětství, je to to pravé ořechové. Lepší 3*. ()

Danikaa

Dá sa to pozerať, taká milá oddychovka. Mala som síce pocit, že je to zo strednej školy, ale to preto že Japonci aj v tridsiatke vyzerajú ledva na 18. Páči sa mi japonská kultúra, ich skromnosť, úcta ktorú si prejavujú, v dôsledku čoho neboli v seriáli takmer žiadne intrigy a podrazy. Hlavné hrdinky boli kamarátky od začiatku až do konca. Pre mňa tak 2,5*, ale za ten chutný posledný diel 3*. Oceňujem , ako Sósuke ponechal priestor Ai, aby si splnila svoj sen, tvoriť detské knižky. ()

sarulefilm

Korejský originál jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat. Co se ale japonské verze týče, tak se mi moc líbila. Je to krátké, hlavní herci jsou skvělý a mají super chemii. Příběh se mi líbil, ale předpokládám, že ve velkém kopíruje korejskou předlohu. Neztrácí to skoro až do konce tempo. Je to plné typických klišé, ale nějak jsem na to měla náladu. Takže jestli se vám taky nechce moc přemýšlet a neočekáváte veledílo, ale příjemnou oddechovku, tak vás tohle nezklame. ()