Sedm smrtelných hříchů: Prokletí světlem

• Japonsko Gekidžóban Nanacu no taizai: Hikari ni norowareši monotači (viac)

Meliodas a jeho parta se vracejí zpátky do akce. Čerstvě nastolený mír totiž ohrožuje mocná aliance nadpřirozených bytostí a všem hrozí zkáza. (Netflix)

CaptainCzech

Děj nám pokračuje půl roku po konci seriálu a nutno říct, že dobře navazuje na osobní linky postav. To je zároveň pro mě i to nejlepší na celém snímku a bylo tomu tak i v seriálu. Dokud tam nejsou přehnané bitky a jede se na vlně osobních linek je to skvělý. Bohužel půlku filmu tvoří přepálená akce, která nemá ani tolik dobrých momentů. Hudba je tu skvělá jako vždy a vizuál nejvyšší bohyně parádní. Těším se na nové období chaosu, kde by mohl mít obří roli Artuš. Za mě solidní 3* ()

SmajdalfCZ1

Tak máme zde pokračování seriálu. Je to z období půl roku po konci seriálu. Je to taková závěrečná tečka za seriálem, ikdyž tam je teda okno pro pokračování. Upřímně v openingu byl Escanor, tak jsem doufal, že se tam objeví, bohužel .... Každopádně to nezaostává za seriálem, ikdyž predikce hlavního padoucha byla z mé strany naprosto správná v podstatě od začátku filmu. Ale jsem spokojený, ikdyž to bylo kratší a závěrečný zápas v podstatě nebyl nic moc, proto jsem tomu hvězdičku ubral. ()

Ondak

Srovnatelné se seriálem ba i lepší. Většina filmu je akce, která je neskutečně přehnaná. To jsme ale již ze seriálu zvyklí. Humor mi přišel takový dospělejší (spíš už není hlavně o sexu) a opravdu jsem se i zasmál jak Meliodas a Zeldris rozhodovali... Jedinou výtku vlastně mám jen v tom, že jsem moc nepobral tu změnu kdy prohráli během chvíle a pak se karta úplně otočila. Ale to jsou tak známé zvraty ze seriálu. Takhle pro fanoušky seriálu určitě doporučuji. Neznalí předlohy si film asi moc neužijí. ()

Milo384

Bavilo mě to asi víc než celý seriál. Rozvíjení osudů hrdinů bylo dobré. Bitva pěkná. Tentokrát se mně líbily i vtípky. ()