Americká zrůda - Ted Bundy

• USA Ted Bundy: American Boogeyman

YumiOkami

ve zkratce: oscarový režisér a uznávaný odborník na true crime daniel farrands si na wikipedii přečetl pár věci o tedíkovi debílkovi a rozhodl se o něm natočit nesmyslný horor à la halloween. — počítejte s tím, že je to FIKTIVNÍ příběh o reálném vrahovi. jména obětí jsou sice pravdivá a některá fakta taky, ale jinak je to mega sračka s nějakým chadem v hlavní roli, co ani nevypadá jako ted bundy. teddy bear se tam random objevuje za dveřma, za oknama, v cizím autě jako michael myers, pak holku přetáhne páčidlem, což jí vůbec neublíží (byla to gumová hračka nebo co ty vole???), potom má divný fantazie, deep citáty (nejspíš zkopírované z citáty.net, wow good job scénáristi) a tak dále…. film rovněž sleduje vyšetřování roberta resslera (znáte z mindhunter) a random týpky (kterou neznáte). teď vám něco povím o tý týpce!!! nějakým způsobem věděla, kde naposledy bundy zaútočí. jak to věděla?? nevim????!! — strašně mě po dodívání rozbolela hlava. ressler se musí otáčet v hrobě. a bundy taky! ()